MMA PLNajnowszePiotr SzeligaKazik Klimat Kartel grozi Szelidze dissem: Trzymaj język za zębami, bo Toruń miastem zasad!

Kazik Klimat Kartel grozi Szelidze dissem: Trzymaj język za zębami, bo Toruń miastem zasad!

Wojciech Ochnicki zabrał głos! ”Kazik Klimat Kartel” po ostatnich sytuacjach mocno wypowiedział się o Piotrze Szelidze. Nie brakowało mocnych słów.

Szeliga

Warto zaznaczyć, że były zawodnik MMA VIP w mocnych słowach wypowiadał się również o Amadeuszu ”Ferrari” Rośliku.

Cały Amando Frajeri władca cw*li. Jak się trzasło, że zgłosił Polaka do usiłowania morderstwa czyli chciał go wj**ać na 25 lat na lewo. To cw*l się rzuca na chłopaków przy wywiadach. Ty zakompleksiona konfituro j**ana.

Ochnicki stoczył dwie walki w organizacji MMA VIP. ”Kazik Klimat Kartel” w cage boxie musiał uznać wyższość Maciej ”GSP” Gandziarowskiego. Ostatni pojedynek miał miejsce na 4 edycji, gdzie Wojciech miał arcy ciężkie wyzwanie. W boksie zmierzył się z… Rafałem Jackiewiczem. ”Kazik Klimat Kartel” został znokautowany w pierwszej odsłonie.

Kazik Klimat Kartel ostro do Szeligi!

Kazik Klimat Kartel postanowił w mediach społecznościowych wypowiedzieć się o Piotrze Szelidze. Wojciech grozi mu… dissem!

Szeliga zamknij tę p***ę, policjantko je***a, bo k***a na ciebie nagram dissa i się skończy. Wytrząsałeś się po frajersku do tych małolatów, co chwilę do kogoś brąchałeś frajerze na tym FAME albo latałeś po tych konferencjach, a teraz trzymaj język za zębami, bo Toruń miastem zasad. Grypsowanie było, jest i będzie. Jak chcesz to na ciebie k***o nagram dissa jak na Żuroma i ch** ci w mordę. Frajerze ciężki, się naucz zachowania, jak przystało na mężczyznę. Dorobiłeś parę złotych, kupiłeś szybszy samochód i cwelino myślisz, że będziesz świrowała, prokuratorko

Zobacz także:

Joanna Jędrzejczyk o przerwaniu sportowej emerytury: Miałam dzwonić do Dany White’a, by mnie przywrócił! Co wy na to?

Była mistrzyni wagi słomkowej UFC i jedna z największych gwiazd w historii kobiecego MMA – Joanna Jędrzejczyk w najnowszej rozmowie z BT Sport przyznała, że była bardzo blisko decyzji o powrocie do startów.

Daro Lew do mistrza FAME MMA: Mogę ci chętnie też nos złamać jak Pasikonikowi! Widzieliście?

Dariusz Kazmierczuk łatwo nie odpuszcza! ”Daro Lew” po ostatniej przegranej nie zamierza rezygnować z kolejnych występów. Dariusz na twitterze postanowił mocno zareagować na ostatnie słowa mistrza FAME MMA – Maksymiliana ”Wiewióra” Wiewiórki.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis