MMA PLNajnowszeJoanna JędrzejczykJoanna Jędrzejczyk o przerwaniu sportowej emerytury: Miałam dzwonić do Dany White’a, by mnie przywrócił!

Joanna Jędrzejczyk o przerwaniu sportowej emerytury: Miałam dzwonić do Dany White’a, by mnie przywrócił!

Była mistrzyni wagi słomkowej UFC i jedna z największych gwiazd w historii kobiecego MMA – Joanna Jędrzejczyk w najnowszej rozmowie z BT Sport przyznała, że była bardzo blisko decyzji o powrocie do startów.

Joanna Jędrzejczyk

Polka przeszła na sportową emeryturę po przegranej przez nokaut z Weili Zhang na gali UFC 275 w czerwcu tego roku. Gdyby Jędrzejczyk tamtą walkę wygrała, to najprawdopodobniej walczyłaby teraz o tytuł mistrzowski, ale że sprawy potoczyły się inaczej, to Polki już w UFC nie oglądamy.

Joanna Jędrzejczyk o przerwaniu sportowej emerytury: Miałam dzwonić do Dany White’a, by mnie przywrócił!

Jędrzejczyk jednak przyznała, że na sportowej emeryturze bije się z myślami na temat swojej kariery i ostatnio nawet miała taki kryzys, że była blisko podjęcia decyzji o powrocie do startów:

“Wciąż jest ciężko pogodzić się z emeryturą. To była spontaniczna decyzja. Podczas tygodnia walki czułam, że jeśli stanie się coś to odejdę na emeryturę i tak się finalnie stało. Najbardziej szaloną rzeczą związaną z moją emeryturą było to, że obóz przygotowawczy do mojej ostatniej walki był najlepszy w całej mojej karierze. Czułam się bardzo dobrze. Prawdopodobnie nie byłam w najlepszej formie w życiu, ale to była jedna z najlepszych form, jakie przygotowałam. Ale Weili Zhang mnie złapała i upadłam. To się stało.

A dwa tygodnie temu oszalałam. Dzwoniłam do moich ludzi, miałam dzwonić do Dany White’a, do Huntera Campella, by mnie przywrócili z powrotem. Właśnie odbyłem rozmowę z moim trenerem Mikiem Brownem i Danem Lambertem, właścicielem ATT. Trudno jest siedzieć i myśleć o swoim dziedzictwie, kiedy osiągnęło się tak dużo.”

Joanna Jędrzejczyk zostanie zapamiętana przez świat MMA jako jedna z najlepszych zawodniczek w historii. W swojej karierze ma wygrane nad takimi zawodniczkami jak: Jessica Andrade, Claudia Gadelha, Karolina Kowalkiewicz, Carla Esparza czy Jessica Penne.

Zobacz także:

Denis Załęcki po sytuacji z Szeligą: Obdukcja? Kolega chyba zapomniał czego ulica zabrania!

Denis Załęcki w mediach społecznościowych zabrał głos po sobotniej sytuacji z Piotrem Szeligą. ”Bad Boy” wyśmiał zawodnika FAME MMA. Do dużego zamieszania doszło na trybunach podczas 16 edycji w Gliwicach.

Bomba i Ambro wyrzuceni przez ochronę z gali FAME MMA 16! Powodem bijatyka! [WIDEO] Widzieliście?

Tu jest mocne spięcie! W sieci pojawiło się kolejne za kulisowe nagranie z gali FAME MMA 16, które w sobotę odbyło się w Gliwicach. Dawid Ambroziak postanowił podejść do Pawła Bomby. W pewnym momencie ”Ambro” wypłacił liścia Bombie i doszło do wymiany ciosów. Doszło do szybkiej interwencji ochrony.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis