MMA PLArchiwumMarcin NajmanKażdy chce walczyć z Najmanem! Gruchała i Sosnowski też: Boję się, że wywrócisz się bez ciosu!

Każdy chce walczyć z Najmanem! Gruchała i Sosnowski też: Boję się, że wywrócisz się bez ciosu!

Jak widać nie brakuje chętnych do walki z Marcinem Najmanem. ”El Testosteron” zapewnił, że jest otwarty i może stoczyć z każdym pojedynek w Clout MMA. Dwóch uczestników drugiego panelu zapewniło, że chce zbić częstochowianina – Najman szybko odpowiadał.

Najman

Najman swój najbliższy pojedynek stoczy podczas drugiej edycji Clout MMA, która dwudziestego ósmego października odbędzie się w Płocku. Częstochowianin zmierzy się z dużo lżejszym podopiecznym Mirosława Oknińskiego – Piotrem ”Lizakiem” Lizakowskim, którego możecie dobrze znać z kanału ”Ebe Ebe”.

Najman nie tak dawno w rozmowie z ”Koloseum” stwierdził, że nie zamierza szybko kończyć kariery.

Gdybym przegrał z Lizakiem, to chyba by mi został rewanż z Rysiem Szczeną. Wracając do zakończenia kariery, to została zakończona na Narodowym, gdy pozrywałem ścięgna. To był koniec mojej kariery, chociaż tego nie dopuszczałem do siebie. Teraz to jest sportowo-rozrywkowe. Ta walka z Jóźwiakiem druga pokazała, że ja chcę dać z siebie wszystko, ale ja już mam swoje ograniczenia. To nie jest tak, że to ja jestem prekursorem walk po czterdziestce. Już pomijam George’a Foremana, który zdobył mistrzostwo świata w wieku 45 lat, ale przecież Larry Holmes dopiero niedawno się zorientowałem, walczył jeszcze po pięćdziesiątce. Jak Larry Holmes miał 52, ja mam 44, to jeszcze 8 lat. Jeszcze 8 lat orki przede mną.

Najman zapewnia, że jest gotowy!

Wydawało się, że konflikt pomiędzy Marcinem Najmanem, a Albertem Sosnowskim został zakończony. Nic z tego… Sosnowski nie zamierzał gryźć się w język. Pięściarz zapewnił, że może pobić rekord Andrzeja Fofnary.

Boję się, że wywrócisz się bez ciosu! (…) Pobije rekord Fonfary

To nie koniec, bowiem Remi Gruchała także stwierdził, że chce na czwartej edycji zawalczyć z ”El Testosteronem”. Gruchała zapewnił, że chce zawalczyć z freak fighterem jedną ręką. Najman odmówił i zgodził się na walkę, ale w formule MMA.

Cała konferencja poniżej:

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis