MMA PLHighleagueKarwat o walce z Labrygą na High League 6: Jakby przegrał z gościem, który trenuje 2 lata to…

Karwat o walce z Labrygą na High League 6: Jakby przegrał z gościem, który trenuje 2 lata to…

Konrad Karwat w rozmowie z Olimp Sport Nutrition skomentował ogłoszone jego starcie na gali High League 6. Reprezentant Strong Ekipy już osiemnastego marca w Katowicach zmierzy się z Denisem Labrygą. Wielu internautów/widzów uważa, że Labryga jest zdecydowanym faworytem i szybko zakończy pojedynek przed czasem. Karwat zaś jest pewny siebie i przekonany, że ma dużo atutów, aby zostać zwycięzcą w tym starciu.

Karwat

Trzeba przyznać, że będzie to gala, gdzie nie będzie brakowało mocnych pro sportowych zestawień. Na tym samym wydarzeniu zobaczymy chociażby starcie w boksie (małe rękawice) pomiędzy Denisem ”Bad Boyem” Załęckim, a Pawłem ”Tyborim” Tyburskim. Ponadto w formule K-1 przed bardzo dużym wyzwaniem stanie Dawida ”Crazy” Załęcki, bowiem zmierzy się z Mateuszem ”Don Diego” Kubiszynem.

Karwat na swoim koncie ma już dwie walki w organizacji High League. Konrad przed czasem odprawił Radosława Słodkiewicza oraz Mateusza ”Tarzana” Leśniaka.

Karwat zabiera głos!

Konrad Karwat uważa, że jeżeli Denis Labryga przegra najbliższy pojedynek, to może mu to zamknąć karierę.

Ja uważam, że jestem w stanie wygrać tę walkę, ale zobacz z drugiej strony. Ja nie mam nic do stracenia. Jestem dużym underdogiem. Jeżeli ta walk nie poszłaby mi, jednak jestem lepszym zawodnikiem. Rozwinąłem się. Jeżeli wygram, jeszcze lepiej. Byłem na WOTORE, gdzie Denis się bił. No bijok jest, pcha się, bije się mocno. Mocny jest, to nie jest żaden freak fighter. Mentalnie to dla mnie najlepsza walka. Nie żałuję tej decyzji.  Denisa bardzo lubię, bardzo fajny gość. Ja go darzę szacunkiem, ale moim zdaniem ta walka dla niego jest niedobra. Jakby przegrał z gościem, który trenuje 2 lata… Moim zdaniem to jest zamknięcie kariery. A jeżeli wygra, to powiedzą ”kurcze, wygrałeś z chłopakiem, który 2 lata ćwiczy, daj mu jeszcze czas popracować”.

Zobacz także:

Paweł Stępień stoczy dużą walkę w Anglii! Polak chwalony po sparingach w Manchesterze! Widzieliście?

Paweł Stępień (18-0-1, 12 KO) po kolejnych zwycięstwach doczeka się dużej walki! 32-latek walczący w kategorii półciężkiej już jedenastego marca wystąpi na gali w Liverpoolu. Stępień wysoko w karcie zmierzy się z doświadczonym zawodnikiem publiczności – Callumem Smithem (29-1, 21 KO).

Kamil Łaszczyk wzywa Ferrariego do wywiązania się z zakładu przed FAME 17: Miej tyle jaj i kasuj to! Co wy na to?

Zawodowy pięściarz Kamil Łaszczyk w najnowszym wywiadzie udzielonym Marcinowi Wrzoskowi dla kanału 6Pak wzywa Amadeusza “Ferrariego” Roślika do wywiązania się z zakładu, jaki zawodnicy ci zawarli przed galą FAME 17, na której się zmierzyli.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis