MMA PLNajnowszeBoksPaweł Stępień stoczy dużą walkę w Anglii! Polak chwalony po sparingach w Manchesterze!

Paweł Stępień stoczy dużą walkę w Anglii! Polak chwalony po sparingach w Manchesterze!

Paweł Stępień (18-0-1, 12 KO) po kolejnych zwycięstwach doczeka się dużej walki! 32-latek walczący w kategorii półciężkiej już jedenastego marca wystąpi na gali w Liverpoolu. Stępień wysoko w karcie zmierzy się z doświadczonym zawodnikiem publiczności – Callumem Smithem (29-1, 21 KO).

Stępień

Brytyjczyk w tym pojedynku oczywiście jest zdecydowanym faworytem bukmacherów. Callum jedynej przegranej w zawodowej karierze doznał w grudniu 2020 roku, gdy po 12 rundach przegrał jednogłośną decyzją sędziów z Saulem Alvarezem. Anglik od tamtego starcia odnotował dwa cenne i efektowne zwycięstwa. Smith przed czasem odprawił Gilberta Castillo Rivere oraz Mathieu Bauderlique.

Stępień chwalony po sparingach!

Paweł Stępień (18-0-1, 12 KO) ma świadomość, że jest to duża szansa. Polak chce sprawić niespodziankę, więc buduje jak najlepszą formę.

Na portalu bokser.org pojawiła się relacja Eryka Jodłowskiego (trener), który pomaga Stępniowi przy najbliższym starciu. Paweł pojawił się w Manchesterze, gdzie ma za sobą treningi z mocnym Lyndonem Arthurem (21-1, 15 KO).

Dzisiaj był następny sparing. Paweł naprawdę pokazał się z bardzo dobrej strony. Lyndon Arthur był nawet momentami w tarapatach. Cieszę się, że po tylu przeszkodach udało mi się zorganizować takie sparingi. Dużo to da Pawłowi! Na pewno psychicznie się bardzo wzmocnił. Czuł się bardzo pewnie. A pamiętajmy, że to przecież jeden z najlepszych bokserów w Wielkiej Brytanii, który pokonał Anthony’ego Yarde’a. Cieszę się, że zapoznałem kilku fajnych ludzi, to następne kontakty. Zrobiłem dobrą robotę, Paweł także. Jestem zadowolony

Zobacz także:

Polak zawalczy w prestiżowej organizacji w Abu Zabi! Widzieliście?

Daniel Kolasiński zawalczy na gali UAE Warriors 36. Jego rywalem będzie Francuz – Mikail Bayram. Walka ta odbędzie się 25 lutego na gali UAE Warriors w Abu Zabi.

Daro Lew nie boi się większych od siebie. Chce “wyjaśnić” Roberta Burneikę! Co wy na to?

Jeden z najsympatyczniejszych freak fighterów w kraju – Daro Lew nie boi się większych od siebie. Zawodnik FAME MMA czy High League wyzwał do walki… Hardkorowego Koksa, czyli Roberta Burneikę!

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis