MMA PLKSWKarolina Owczarz o planach w MMA: Chcę skończyć ten rok z rekordem 4:0

Karolina Owczarz o planach w MMA: Chcę skończyć ten rok z rekordem 4:0

Karolina Owczarz (2-0) to wschodząca gwiazda Federacji KSW, która ma za sobą dwie wygrane zawodowe walki. Zawodniczka ta jest znana też z tego, że w przeszłości była dziennikarką stacji Polsat.

Owczarz udzieliła wywiadu portalowi polsatsport.pl, w którym opowiedziała o swoich planach w zawodowym MMA. Zawodniczka, która w tym roku stoczyła jedną walkę, gdzie w marcu na KSW 47 wypunktowała niejednogłośnie Martę Chojnoską zapewnia, że chce w tym roku stoczyć jeszcze dwie walki:

“Od początku roku mówiłam, że w 2019 roku chcę wystąpić trzy razy. Cały czas to podtrzymuję. Jedna walka za mną i bardzo chcę stoczyć kolejne dwa pojedynki po wakacjach. O szczegółach nie mogę mówić, bo nic nie jest jeszcze ustalone. Mam nadzieję, że wszystko wyjaśni się na dniach się. Chcę zamknąć ten rok z rekordem 4-0.

Nie ukrywam, że bardzo chciałabym wystąpić w Londynie. Część mojej rodziny jest angielska, jestem więc związana z tym krajem. Chciałabym wystąpić na tamtejszej ziemi, bo byłam tam wiele razy, ale nigdy nie w roli zawodniczki.”

Cała rozmowa polsatsport.pl z Karoliną Owczarz do sprawdzenia -> TUTAJ.