MMA PLNajnowszeKarol BedorfKarol Bedorf wraca do KSW? Zaskakujący możliwy rywal, który nazywa go… “dz**ką”

Karol Bedorf wraca do KSW? Zaskakujący możliwy rywal, który nazywa go… “dz**ką”

Czy Karol Bedorf wraca do KSW? Były mistrz wagi ciężkiej polskiej organizacji nie walczył w klatce od maja 2019 roku, kiedy to przegrał przez TKO w drugiej rundzie z Damianem Grabowskim. Teraz pojawiły się informacje, jakoby miał się zmierzyć z zaskakującym przeciwnikiem.

Karol Bedorf wraca do KSW
Foto: Facebook/ Karol Bedorf

Bedorf w ostatnich czterech walkach notuje rekord 1-3. Potrzebne mu jest ważne zwycięstwo i to najlepiej ze znanym w Polsce przeciwnikiem. Takim jest były rywal Mariusza Pudzianowskiego i Michała Materli, który w mediach społecznościowych przyznał, że kwestia jego walki z Polakiem jest dyskutowana, a nawet była już dogadywana!

Karol Bedorf wraca do KSW? Zaskakujący możliwy rywal, który nazywa go… “dz**ką”

Przeciwnikiem tym miałby być… Jay Silva! 39-latek w przeszłości dał fenomenalne dwie walki z Michałem Materlą, a w klatce KSW ostatni raz walczył w październiku 2017 roku, kiedy to na gali KSW 40 w Dublinie przegrał decyzją sędziów z Mariuszem Pudzianowskim.

W mediach społecznościowych Silvy możemy zobaczyć informacje sugerującą, że jego walka z Karolem Bedorfem była już potwierdzona przez obie strony, ale Polak miał rzekomo się z niej… wycofać.

Oto, co na Instastories napisał Silva:

“Najpierw mówisz “tak”, teraz mówisz “nie”, przestań być dziwką!” – zaatakował Karola Bedorfa, Jay Silva:

A Wy zainteresowani jesteście tą walką? Chcielibyście zobaczyć starcie Jay Silva vs Karol Bedorf?

Zobacz także:

Ekspert ESPN: Kobiety w oktagonie? Nie chcę ich tam oglądać!

Ekspert telewizji ESPN Stephen A. Smith ma problem z walkami pań w MMA. “Kobiety w oktagonie? Nie chcę ich tam oglądać” – powiedział w najnowszym podcaście “Black on the Air”.

Debiutujący w FEN Oleksiejczuk podejmie doświadczonego Chana

Cezary Oleksiejczuk (5-2, 2 KO, 2 SUB) podejmie Djamila Chana (15-8, 12 KO, 1 SUB) podczas gali FEN 32: LOTOS Fight Night. Wydarzenie odbędzie się 20 lutego i dostępne będzie w systemie PPV na platformie FENMMA.tv, Cyfrowym Polsacie oraz na ipla.tv.

Artur Szpilka za dzieciaka! Pięściarz pokazał jak wyglądał w… 1 klasie gimnazjum!

Artur Szpilka pokazał zdjęcie pokazujące jak wyglądał za dzieciaka. W sieci opublikował fotografię, która uwieczniła go jak chodził do pierwszej klasy gimnazjum.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis