MMA PLNajnowszeArtur SzpilkaArtur Szpilka za dzieciaka! Pięściarz pokazał jak wyglądał w… 1 klasie gimnazjum!

Artur Szpilka za dzieciaka! Pięściarz pokazał jak wyglądał w… 1 klasie gimnazjum!

Artur Szpilka pokazał zdjęcie pokazujące jak wyglądał za dzieciaka. W sieci opublikował fotografię, która uwieczniła go jak chodził do pierwszej klasy gimnazjum.

Artur Szpilka za dzieciaka
Foto: Twitter/ Artur Szpilka

Jesteście ciekawi jak “Szpila” wyglądał za dzieciaka? Pięściarz najwidoczniej miał wczoraj melancholijny nastrój i zdecydował się opublikować zdjęcie na którym widać jak wyglądał za dzieciaka.

Artur Szpilka za dzieciaka! Pięściarz pokazał jak wyglądał w… 1 klasie gimnazjum!

Obecnie Artur Szpilka nie przygotowuje się do żadnej konkretnej walki. Choć w perspektywie 31-latek ma kilka opcji. Jedną z nich jest walka w boksie albo z Łukaszem Różańskim, albo rewanż z Sergieiem Radczenko za walkę, która odbyła się w marcu 2020 roku. Tam Szpilka wygrał z Ukraińcem decyzją sędziów, ale werdykt arbitrów punktujących obił się negatywnym echem w środowisku.

Druga opcją dla “Szpili” jest debiut w formule MMA. Popularny polski pięściarz od dawna przebąkuje o zmianie formuły rywalizacji sportowej i zastanawia się nad założeniem na dłonie rękawic do MMA. Mówi się, że swoją walkę w tej formule stoczy dla organizacji KSW. Sam zresztą jest dobrym znajomym jednego ze współwłaścicieli polskiego giganta – Martina Lewandowskiego:

A Wy w jakiej walce widzielibyście teraz Artura Szpilkę? Boks czy MMA?

Zobacz także:

Ekspert ESPN: Kobiety w oktagonie? Nie chcę ich tam oglądać!

Ekspert telewizji ESPN Stephen A. Smith ma problem z walkami pań w MMA. “Kobiety w oktagonie? Nie chcę ich tam oglądać” – powiedział w najnowszym podcaście “Black on the Air”.

Debiutujący w FEN Oleksiejczuk podejmie doświadczonego Chana

Cezary Oleksiejczuk (5-2, 2 KO, 2 SUB) podejmie Djamila Chana (15-8, 12 KO, 1 SUB) podczas gali FEN 32: LOTOS Fight Night. Wydarzenie odbędzie się 20 lutego i dostępne będzie w systemie PPV na platformie FENMMA.tv, Cyfrowym Polsacie oraz na ipla.tv.

Abu Azaitar na dopingu! Były zawodnik KSW nie przeszedł… czterech kolejnych testów w UFC!

Abu Azaitar na dopingu! Zawodnik, który w Polsce znany jest z występów w organizacji KSW nie przeszedł… czterech kolejnych testów antydopingowych w UFC. Na Marokańczyka została nałożona kara zawieszenia.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis