MMA PLNajnowszeFENDebiutujący w FEN Oleksiejczuk podejmie doświadczonego Chana

Debiutujący w FEN Oleksiejczuk podejmie doświadczonego Chana

Cezary Oleksiejczuk (5-2, 2 KO, 2 SUB) podejmie Djamila Chana (15-8, 12 KO, 1 SUB) podczas gali FEN 32: LOTOS Fight Night. Wydarzenie odbędzie się 20 lutego i dostępne będzie w systemie PPV na platformie FENMMA.tv, Cyfrowym Polsacie oraz na ipla.tv.

Oleksiejczuk FEN 32
Foto: FEN

Oleksiejczuk ma niespełna 21 lat i od trzech przebywa na zawodowstwie. W rekordzie ma już zwycięstwa z takimi zawodnikami, jak Jacek Bednorz czy Marcin Pionke. W swoim debiucie skrzyżował rękawice z Jakubem Martysem, którego pokonał przez techniczny nokaut. Kilka miesięcy później w podobnym stylu uporał się z Vadimem Yakshukiem. Wojownik z Łęcznej stoczył w swojej karierze zacięty, trzyrundowy bój z zawodnikiem FEN, Jackiem Jędraszczykiem. 20 lutego Oleksiejczuk dopiero zadebiutuje pod szyldem federacji.

Chan jest dużo bardziej doświadczony od Oleksiejczuka i ma na swoim koncie aż 23 stoczone pojedynki. 30-latek w 2016 roku na gali Bellator 183 znokautował w premierowej odsłonie Richarda Patischnocka, później mieszał starty w amerykańskiej organizacji i w Brave. Także w 1. rundzie Holender znokautował Alejandro Martineza, dzięki czemu dopisał swoje 12. zwycięstwo do zawodowego rekordu. Pojedynek, który stoczy 20 lutego, będzie jego debiutem na polskiej ziemi i pierwszym występem na gali FEN.

KARTA WALK FEN 32:

70,3 kg, MMA: Mateusz Rębecki vs TBA*
93,0 kg, MMA: Wojciech Janusz vs Marcin Łazarz
120,2 kg, MMA: Szymon Bajor vs Ednaldo Oliveira
80,0 kg, MMA: Szymon Dusza vs Roland Cambal
83,9 kg, MMA: Rafał Lewon vs Piotr Walawski
77,1 kg, MMA: Cezary Oleksiejczuk vs Djamil Chan
TBA vs TBA
TBA vs TBA TBA vs TBA *walka o pas mistrzowski FEN

FEN Social Media:

Facebook: https://www.facebook.com/fightexclusivenight

Instagram: https://www.instagram.com/fightexclusivenight/

Twitter: https://twitter.com/FENmma

[informacja prasowa]

https://www.facebook.com/fightexclusivenight/posts/4144911425521204

Zobacz także:

Rozpiska Babilon MMA 19. Świetna walka wieczoru + kolejność walk najbliższej gali

Rozpiska Babilon MMA 19 oraz kolejność walk jest już znana! Organizator zaprezentował pełną kartę pojedynków najbliższej imprezy. Szykuje się świetna walka wieczoru!

Jurisic komentuje awanturę na KSW 58! Co wy na to?

Uros Jurisic komentuje awanturę, do której doszło na gali KSW 58. Nowy nabytek największej organizacji w naszym kraju zapewniał, że nie spodziewał się takiego zachowania Musaeva po walce

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis