MMA PLKSWKarol Bedorf przejedzie 500 km na rowerze. Cel? Charytatywna zbiórka dla dzieci

Karol Bedorf przejedzie 500 km na rowerze. Cel? Charytatywna zbiórka dla dzieci

Foto: Karol Bedorf
Foto: Karol Bedorf

Karol Bedorf (15-3) pokonał niedawno Mariusza Pudzianowskiego (12-6, 1 N/C) w walce wieczoru gali KSW 44 w Gdańsku.

Wkrótce zawodnik KSW ponownie zawita do Trójmiasta. Tym razem jednak jego celem będzie pomoc dzieciom poszkodowanym w wypadkach drogowych. Bedorf organizuje rajd rowerowy, podczas którego zbierane będą środki. Trasa będzie liczyć 500 km. Rozpocznie się w Sczecinie a zakończy w Sopocie. Przejazd potrwa 5 dni.

Na stronie wydarzenia możemy przeczytać:

“Zawodnik MMA Karol Bedorf organizuje Rajd Rowerowy w celu zbiórki pieniędzy dla Dzieci poszkodowanych w wypadkach drogowych. Jest to 3 edycja rajdu, organizowana corocznie w okresie wakacji. Trasa rozpoczyna się w Szczecinie a kończy się w Sopocie. Przejazd trwa 5 dni. Dziennie pokonujemy 100kilometrów na rowerze, jedziemy trasą nadmorską, podczas postojów organizujemy zbiórkę pieniędzy dla dzieci, rozdajemy zdjęcia i autografy, spotykamy się z fanami Karol Bedorf . Akcję można wesprzeć podczas naszych postojów lub przelewając pieniądze na konto naszej akcji: 60116022020000000137913839 Bank Millennium, w tytule przelewu – Jedziemy z Pomocą.”

Więcej informacji na stronie wydarzenia Jedziemy z Pomocą – rajd rowerowy na Facebooku.

W tej chwili nie wiemy kiedy Bedorf powróci do klatki KSW. Prawdopodobnie jednak po zwycięstwie nad “Pudzianem” były mistrz KSW dostanie ponownie szansę walki o pas, który dzierży obecnie Anglik Phil De Fries (15-6, 1 N/C). Niewykluczone, że z racji narodowości mistrza do pojedynku dojdzie już na najbliższej gali KSW 45 w Londynie.