MMA PLNajnowszeONE ChampionshipKapitalny występ Polki! Martyna Kierczyńska zgarnia bonus po debiucie w One Championship!

Kapitalny występ Polki! Martyna Kierczyńska zgarnia bonus po debiucie w One Championship!

To był kapitalny debiut! Martyna Kierczyńska udowodniła, że drzemie w niej naprawdę ogromny potencjał. 21-latka przyjęła propozycję w ostatniej chwili i w jakże efektownym stylu zadebiutowała w największej azjatyckiej organizacji One Championship. Martyna za swój występ została nagrodzona dodatkowym bonusem.

Kierczyńska

Polka wskoczyła do karty walk w ostatniej chwili. Zmierzyła się z zawodniczką publiczności – Nat ”Wondergirl” Jaroonsak. Martyna tym samym zastąpiła reprezentantkę Brazylii – Dwayne Cardoso, która wstępnie miała zmierzyć się z Tajką.

Warto zaznaczyć, że pojedynek odbył się w legendarnym Lumpinee Boxing Stadium.

Kierczyńska zgarnia bonus!

To jest wielki sukces naszej reprezentantki! Martyna Kierczyńska jest pierwszą Polką, która zadebiutowała w One Championship w boksie tajskim.

Podopieczna Macieja Domińczaka kompletnie zdominowała swoją przeciwniczkę. Tajka na samym początku ruszyła i chciała nawiązać przewagę, ale wtedy odbiła się niczym od ściany. Martyna kompletnie zdominowała pojedynek, a w drugiej odsłonie dokończyła dzieła zniszczenia.

Za kapitalny występ Martyna zgarnęła bonus w wysokości 50 tysięcy dolarów. 

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis