MMA PLNajnowszeCiekawostkiKanał Szalony Tańcula na YouTube zawieszony: “Było wiele błędów”

Kanał Szalony Tańcula na YouTube zawieszony: “Było wiele błędów”

Rok 2023 zaczyna się bardzo ciekawie. Przynajmniej w świecie freaków. Kanał Szalony Tańcula na YouTube został bowiem zawieszony. O wyciszeniu tego projektu poinformowali sami twórcy.

Kanał Szalony Tańcula na YouTube zawieszony

Kanał Szalony Tańcula często przynosił w światu mieszanych sztuk walki z zabarwieniem freakowym zakulisowe informacje. Co prawda niektóre z nich można było traktować z przymrużeniem oka, to obaj twórcy internetowi ubarwiali YouTube swoją obecnością.

Ale i Arkadiusz Tańcula i Szalony Reporter mówią teraz: pas!

Kanał Szalony Tańcula na YouTube zawieszony: “Było wiele błędów”

W najnowszym nagraniu opublikowanym przez Szalonego i Tańculę, obaj zapowiadają zawieszenie projektu youtube’owego. Poniżej pełna treść oświadczenia w tej sprawie:

“Cóż, z wielu względów, a głównie z powodu hejtu na Szalony Reporter, który dotyka też Arka, a ten sobie z nim nie do końca radzi, kończymy, czy też, póki co, zawieszamy projekt Szalony Tańcula.

Co do powrotu – zależy od Was, Wasze wiadomości do Arka i tutaj spowodowały zawieszenie projektu i Wasze mogą go reaktywować, choć szanse są, przyznajemy niewielkie. Szalony Reporter chyba będzie kontynuował. jeśli znajdzie odpowiedniego kandydata na współprowadzącego.

Dzięki za wspólny rok razem i do zobaczenia pewnie gdzie indziej. My naprawdę słuchamy głosu widzów, a nie tylko chodzi nam o kasę. który tu była zadowalająca. Trzymajcie się i wszystkiego dobrego. w Nowym Roku.”

Film, w którym wspomniana dwójka opowiada o zawieszeniu swojego kanału poniżej:

Zobacz także:

Dricus wystąpi na numerowanej gali! Były mistrz KSW zmierzy się z kolejnym dużym nazwiskiem!

Długo nie musieliśmy czekać na poznanie szczegółów odnośnie kolejnej walki Dricusa Du Plessisa (18-2) w największej organizacji na świecie. Były mistrz KSW wystąpi czwartego marca na numerowanej gali UFC 285 w Las Vegas. Jego przeciwnikiem będzie Derek Brunson (23-8). Amerykanin znajduje się na piątej pozycji w oficjalnym rankingu amerykańskiego giganta.

Mistrz KSW Phil De Fries nominowany do nagrody Brytyjskiego Zawodnika Roku 2022

Phil De Fries, mistrz KSW wagi ciężkiej, został nominowany w plebiscycie BBC na Brytyjskiego Zawodnika Roku 2022.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis