MMA PLDenis Załęcki”Kamiszka” wbija szpilkę Denisowi Załęckiemu: Człowiek kontuzja wrócił!

”Kamiszka” wbija szpilkę Denisowi Załęckiemu: Człowiek kontuzja wrócił!

Kamila Wybrańczyk postanowiła zareagować w mediach społecznościowych na wczorajsze ogłoszenie i zachowanie Denisa Załęckiego. ”Bad Boy” na kolejnej edycji Clout MMA ma stoczyć walkę w boksie z byłym zawodnikiem KSW i UFC – Danielem Omielańczukiem. O takim potencjalnym starciu mówi się już od jakiegoś czasu. Doszło do pierwszego face to face, ale nie trwało to długo, bowiem doszło szybko do rękoczynów.

Załęcki

Prowadzący Arkadiusz Pawłowski pytał o jeszcze jedną próbę face to face, ale ”Bad Boy” zapewnił, że nie skończy się to dobrze, więc ostatecznie z tego pomysłu zrezygnowano.

Załęcki będzie chciał udowodnić, że ma potencjał i umiejętności. Zawodnik z Torunia stoczy pierwszą walkę po operacji, którą przeszedł po starciu z Pawłem ”Tyborim” Tyburskim. Walka z podopiecznym Przemysława Szyszki nie obyła się bez kontrowersji. Starcie, bowiem zostało zakończone już po pierwszej rundzie – ”Bad Boy” został zdyskwalifikowany.

”Kamiszka” reaguje!

Kamila Wybrańczyk w mocnym stylu skomentowała wczorajsze ogłoszenie na konferencji Clout MMA. Narzeczona Artura Szpilki bez wątpienia nie jest fanką ”Bad Boya”.

Człowiek kontuzja wrócił

Kamila odpowiadała również innym internautom i oto co powiedziała o ”Bad Boyu”.

Całym sercem jestem team @danielomielanczuk, wspaniały ojciec i człowiek z zasadami (…) Przecież on po minucie tlenu będzie szukał 😂 albo zacznie kopać w boksie (…) Typie ja nie walczę bo nie chce, nie żyje z tego, to moja decyzja, więc nie szukam walk 😂

”Kamiszka” ma na swoim koncie cztery walki w freak fightach. Kamila walczyła w organizacji FAME MMA oraz High League. Wybrańczyk miała nawet szansę zdobyć pas FAME MMA, lecz wtedy po dobrej walce musiała uznać wyższość Marty ”LinkiMaster” Linkiewicz.

Ostatni pojedynek Wybrańczyk miał miejsce w czerwcu poprzedniego roku, gdy przegrała jednogłośną decyzją sędziów z Ewą Brodnicką.

Była też walka z Anną Andrzejewską i Kamilą Smogulecką. Ostatnia wspomniana ”Zusje” to debiut Wybrańczyk, który należał do tych efektownych. Kamila na FAME MMA 9 w drugiej rundzie bez problemów poddała swoją oponentkę.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis