MMA PLNajnowszeBellatorKamil Oniszczuk zdradził, że otrzymał propozycję kontraktu z KSW. Porównał ją do ACA. Padły kwoty!

Kamil Oniszczuk zdradził, że otrzymał propozycję kontraktu z KSW. Porównał ją do ACA. Padły kwoty!

Kamil Oniszczuk to jeden z najlepszych polskich zawodników balansujących między kategorią półśrednią a średnią, który właśnie został nowym zawodnikiem organizacji Bellator MMA.

Kamil Oniszczuk

Polak swoje ostatnie walki toczył dla rosyjskiej organizacji ACA, z którą kontrakt mu wygasł. Sprawdził on swoją wartość na rynku wolnych zawodników i ostatecznie związał się z amerykańską organizacją prowadzoną przez Scotta Cokera, którą nazywa “drugą na świecie” TUTAJ -> Kamil Oniszczuk o kontrakcie z Bellatorem: Nie oszukujmy się, to druga siła na świecie

Kamil Oniszczuk zdradził, że otrzymał propozycję kontraktu z KSW

Jednak Bellator nie był jedyną chętną organizacją do zatrudnienia Oniszczuka. Swoje propozycje złożyli m.in. FEN czy KSW. I właśnie o propozycji z KSW Oniszczuk opowiedział w rozmowie z Hubertem Mściwujewskim z portalu MMA Bądź Na Bieżąco.

Wskazał on nawet kwotę, do której porównał propozycję KSW. Okazało się, że polski gigant złożył finansowo gorszą propozycję niż wielkość bonusu w ACA:

“Ja nigdy nie miałem menadżera, więc na początku sam próbowałem znaleźć nowego organizatora. Puściłem informację, że jestem wolnym zawodnikiem, więc zgłosiły się do mnie różne organizacje. Rozmawiałem też z Wojsławem Rysiewskim – o KSW mówię. Powiedziałem mu, że jestem wolnym zawodnikiem i jeżeli chcą, to niech złożą mi ofertę i zobaczymy co będą w stanie mi zaoferować. Po jakimś czasie dostałem tę ofertę od KSW, ale ja jestem biznesmenem, oni są biznesmenami, więc nie będziemy mówić o kwotach, ale to były kwoty dla mnie bardzo małe, które nie dorównywały kwotom w ACA. W ACA ja miałem dwa bonusy, czyli za same bonusy dostałem więcej niż oni oferowali za walki. Dokładnie tak – dostałem więcej za bonus w ACA niż za walki w KSW, a bonus w ACA był podany – to było 10 tys. dolarów.”

Cały wywiad do sprawdzenia poniżej:

Kamil Oniszczuk występował ostatnio w organizacji ACA. Po nieudanym debiucie, gdy doznał pierwszej porażki w karierze zawodnik Ankos MMA wygrał jednak dwa kolejne pojedynki przed czasem. Po raz ostatni walczył w grudniu ubiegłego roku pokonując Vladimira Fedina już w pierwszej rundzie.

Zobacz także:

Cage Warriors 135: Daniel Skibiński rozbity w walce wieczoru. Burlinson poddał go gilotyną [WIDEO]

Daniel Skibiński (18-7) przegrał z Justinem Burlinsonem (7-1) w walce wieczoru gali Cage Warriors 135 w Manchesterze. Anglik poddał go gilotyną pod koniec drugiej rundy.

Wojciech Kawa rywalem Patryka Duńskiego na FEN 40 w Ostródzie

Wojciech Kawa (4-1, 2 KO) będzie rywalem Patryka Duńskiego (8-5, 4 KO, 2 SUB) podczas gali FEN 40, która 18 czerwca odbędzie się w Ostródzie. Areną zmagań wojowników będzie Amfiteatr.

Maciej Kazieczko wraca do klatki KSW. Polsko-francuskie starcie na KSW 69

Podczas KSW dojdzie do bardzo emocjonującego starcia w wadze lekkiej. 23 kwietnia po roku do klatki powróci były pretendent do pasa, Maciej Kazieczko (7-2, 4 KO). Polak zmierzy się na KSW 69 w warszawskim studio ATM z Francuzem, Wilsonem Varelą (6-2, 1 KO, 3 Sub).  

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis