MMA PLNajnowszeCage WarriorsCage Warriors 135: Daniel Skibiński rozbity w walce wieczoru. Burlinson poddał go gilotyną [WIDEO]

Cage Warriors 135: Daniel Skibiński rozbity w walce wieczoru. Burlinson poddał go gilotyną [WIDEO]

Daniel Skibiński (18-7) przegrał z Justinem Burlinsonem (7-1) w walce wieczoru gali Cage Warriors 135 w Manchesterze. Anglik poddał go gilotyną pod koniec drugiej rundy.

Cage Warriors 135 Daniel Skibiński

Burlinson jako pierwszy zajął miejsce w środku klatki. Anglik szedł do przodu pracując lewym prostym. Ciosy te najczęściej nie dochodziły jednak do celu. Skibiński momentami przechodził do kontrofensywy. Zawodnik Ankos MMA sporo kopał i pracował seriami ciosów. Jego uderzenia były coraz bardziej skuteczne i przechodziły przez obronę rywala. Burlinson w końcówce rundy zaprezentował się jednak ponownie znakomicie. Po latającym kolanie dołożył kilka podbródkowych.

Od początku drugiej rundy “Skiba” szukał parteru. Próbował złapać za jedną nogę i haczyć rywala a w końcu przewrócił go pod siatką. Były mistrz Babilon MMA znalazł się na górze. Tu przyjął jednak serię mocnych łokci. Wciąż jednak miał dominującą pozycję. Polak w końcu jednak musiał uciekać przed próbą poddania i powrócił na nogi. W stójce Burlinson ruszył na niego. Anglik bił naprawdę mocno. Były zawodnik Bellatora zaatakował kilka razy łokciami. W końcu złapał głowę Polaka i zmusił go do odklepania.

Zobacz także:

Robert Ruchała zmierzy się z niepokonanym Włochem na KSW 69!

Poznaliśmy rywala Roberta Ruchały na galę KSW 69. Przeciwnikiem 23-latka w jego czwartym pojedynku dla Konfrontacji Sztuk Walki będzie Włoch, Michele Baiano.

Rutkowski o ostatniej przegranej: W tym dniu nie byłem sobą, styl mojej walki nie był moim stylem!

Daniel Rutkowski (13-3) postanowił w mediach społecznościowych podsumować swój ostatni start. ”Rutek” stanął przed szansą zdobycia pasa KSW w wadze piórkowej. Polak przed własną publicznością wystąpił w walce wieczoru KSW 68. Rutkowski zapewnia, że w tym pojedynku nie był sobą.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis