MMA PLNajnowszeFENWojciech Kawa rywalem Patryka Duńskiego na FEN 40 w Ostródzie

Wojciech Kawa rywalem Patryka Duńskiego na FEN 40 w Ostródzie

Wojciech Kawa (4-1, 2 KO) będzie rywalem Patryka Duńskiego (8-5, 4 KO, 2 SUB) podczas gali FEN 40, która 18 czerwca odbędzie się w Ostródzie. Areną zmagań wojowników będzie Amfiteatr.

FEN 40 w Ostródzie

Bilety na FEN 40 w Ostródzie można kupić na EVENTIM.

Wojciech Kawa rywalem Patryka Duńskiego na FEN 40 w Ostródzie

Kawa może pochwalić się serią trzech zwycięstw pod szyldem FEN. Wojownik ze Szczecina udanie zadebiutował w FEN podczas 32. edycji, kiedy to pokonał na pełnym dystansie Mikołaja Lewandowskiego, w październiku 2021 roku, pokonał na pełnym dystansie Denisa Zarównego. Podczas swojego ostatniego występu pokonał przez TKO w 3. rundzie Kamila Mosgalika. Podczas kariery amatorskiej stoczył 39 pojedynków, z czego 31 wygrał i 8 przegrał. W pokonanym polu zostawił między innymi Grzegorza Grzybowskiego i Jakuba Owczarka.

Duński ze znakomitej strony pokazał się podczas gali FEN 39, kiedy w 1. rundzie pokonał przez TKO Krzysztofa Dobrzyńskiego. Wcześniej w spektakularny sposób znokautował w 17. sekundzie walki Kamila Łebkowskiego podczas FEN 35. Zawodnik z Iławy na zawodowstwie przebywa od 2014 roku, reprezentuje klub Arrachion MMA Iława i ma 29 lat. W czerwcu 2019 roku pokonał przez poddanie Macieja Kalicińskiego, wcześniej w premierowej odsłonie znokautował Davita Karapetiana. Duński w 2018 roku zremisował z Hubertem Sulewskim, a wcześniej mierzył się ze znanymi z klatki FEN zawodnikami – Danielem Rutkowskim, Kacprem Formelą czy Damianem Frankiewiczem.

https://twitter.com/fenmma/status/1502723262828232705

[informacja prasowa FEN]

Zobacz także:

Piotr Szeliga po ogłoszonej walce z Parke: Będzie widowisko jakiego jeszcze nie widzieliście! Co wy na to?

Są pierwsze słowa Piotra Szeligi (2-1) po ogłoszonej walce z doświadczonym Normanem Parke (29-7-1). ”Szeli” ma świadomość, że czeka go największe wyzwanie w dotychczasowej przygodzie. Przypomnijmy, że starcie odbędzie się na szalonych zasadach. Mimo wszystko ”Stormin” będzie zdecydowanym faworytem.

Prezes federacji FEN znów na ekranie! Tym razem wystąpił w… Ukrytej Prawdzie! Widzieliście?

Szef organizacji Fight Exclusive Night, Paweł Jóźwiak ponownie zaskoczył kibiców. 48-latek odegrał rolę w programie… Ukryta Prawda.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis