MMA PLNajnowszeBellatorKamil Oniszczuk zadebiutuje w Bellatorze na gali w Mediolanie. Zapowiada: Rozwalę Waszego chłopca…

Kamil Oniszczuk zadebiutuje w Bellatorze na gali w Mediolanie. Zapowiada: Rozwalę Waszego chłopca…

To już oficjalna wiadomość! Kamil Oniszczuk zadebiutuje w Bellatorze na gali w Mediolanie. Znamy szczegóły starcia z udziałem Polaka!

Kamil Oniszczuk zadebiutuje w Bellatorze

Oniszczuk, który ostatnio znany był z występów w organizacji ACA podzielił się z fanami informacją na temat swojego debiutu w drugiej największej amerykańskiej organizacji mieszanych sztuk walki. Polak został przydzielony na galę we Włoszech, a konkretnie w Mediolanie.

Kamil Oniszczuk zadebiutuje w Bellatorze na gali w Mediolanie

Już 29 października na gali Bellator 287, Polak zmierzy się z Holendrem Costello van Steenisem. Pojedynek ten znalazł się w karcie wstępnej całej imprezy. Walką wieczoru wydarzenia jest starcie Adam Piccolotti vs Mansour Barnaoui.

Sam Oniszczuk zapowiada, że “rozwali” swojego najbliższego rywala:

Kamil Oniszczuk wejdzie do Bellatora z serią dwóch wygranych z rzędu. Polak w zawodowej karierze stoczył 10 pojedynków, wygrywając 9. Jedyną porażkę poniósł z rąk Litwina Mindaugasa Verzbickasa.

Jego rywal – van Steenis jest bardziej doświadczony. W MMA stoczył już 15 pojedynków, a jego rekord wynosi 13-2. Holender w Bellatorze już się zadomowił. Stoczył w organizacji Scotta Cokera już sześć walk notując rekord 5-1.

Zobacz także:

Jan Błachowicz jednak bez walki o pas! Rywal pochwalił się, że zaakceptował starcie! Znamy szczegóły

Wiele wskazuje na to, że Jan Błachowicz poznał swojego nowego przeciwnika. Niestety nie będzie to walka o pas wagi półciężkiej z Jirim Prochazką. 

Piotr Pająk zawalczy w PRIME? Rywalem ma być mocny zawodnik KSW!

Jak udało nam się ustalić Piotr Pająk najprawdopodobniej wystąpi na trzeciej edycji PRIME SHOW MMA, która odbędzie się pierwszego października w Radomiu. Co ciekawe przeciwnikiem popularnego youtubera będzie mocny zawodnik KSW.

Starcie młodych talentów otworzy galę KSW 73 w Warszawie

Pojedynek dwóch utalentowanych zawodników będących na początku swojej zawodowej drogi otworzy galę KSW 73. Niepokonany Miłosz Melchert (2-0, 2 KO) zmierzy się ze znanym z viralowych skończeń Irlandczykiem, Carlem McNallym (1-0, 1 Sub). 

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis