MMA PLNajnowszeFAME MMAKamil Łaszczyk odniósł się do wywiadu swojego menadżera: Dla mnie to zero człowieka [WIDEO]

Kamil Łaszczyk odniósł się do wywiadu swojego menadżera: Dla mnie to zero człowieka [WIDEO]

Zawodowy pięściarz i bohater walki wieczoru dzisiejszej gali FAME 17 – Kamil Łaszczyk odniósł się do głośnego wywiadu ze swoim – jak sam twierdzi – już byłym menadżerem Jerzym Mazurem, który rozmawiał z portalem RingPolska.pl. Pięściarz i menadżer pozostają w konflikcie, którego podstawą jest kontrakt i rzekoma próba oszustwa, której menadżer miał się dopuścić.

Kamil Łaszczyk odniósł się do wywiadu

Szerzej tę sprawę opisaliśmy TUTAJ -> Kamil Łaszczyk ma pretensje do portalu, który zrobił wywiad z jego menadżerem. Padły mocne słowa!

Kamil Łaszczyk odniósł się do wywiadu swojego menadżera: Dla mnie to zero człowieka

“Szczurek” udzielił wywiadu portalowi MMA.PL, w którym odniósł się do przywołanego wyżej wywiadu. Punkt widzenia pięściarza na spór z menadżerem jest zupełnie inny:

“Szuka atencji. Szuka tak naprawdę możliwości zarabiania pieniędzy. Ja rozumiem go w jakiś sposób, ale z drugiej strony go nie rozumiem. Chciał mnie po prostu oszukać. On może sobie gadać. Dla mnie to jest już zero człowieka. To gościu, który tak naprawdę wyszedł z więzienia, chciałem mu pomóc w jakiś sposób, a zachował się jak nie powiem kto. Szkoda mi komentować. Jak będę z nim rozmawiać to tylko w sądzie.”

Cała rozmowa portali MMA.PL z Kamilem Łaszczykiem przed FAME 17 do sprawdzenia poniżej:

Zobacz także:

Jóźwiak czy Boxdel? Ferrari czy Łaszczyk? Typowanie redakcyjne FAME MMA 17

Zapraszamy na dwieście sześćdziesiątą piątą edycję naszego typowania redakcyjnego. W tej odsłonie wytypowaliśmy pojedynki z gali FAME MMA 17, która w najbliższy piątek odbędzie się w TAURON Arenie w Krakowie.

FAME MMA 17: Jóźwiak był wściekły! Boxdel uderzył go z pięści podczas face to face! [WIDEO] Widzieliście?

Tu jest naprawdę mocny konflikt. Podczas drugiej konferencji FAME MMA 17 była konfrontacja słowna. W pewnym momencie Paweł Jóźwiak odpowiadał nie tylko rywalowi, a także Wojciechowi Goli czy chociażby Robertowi Pasutowi (prowadzący). Na koniec zobaczyliśmy face to face, podczas którego ”Boxdel” uderzył oponenta. Do wyczekiwanego starcia w freak fightach dojdzie już w piątek w Krakowie.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis