MMA PLNajnowszeTyper BetclicTypowanieJóźwiak czy Boxdel? Ferrari czy Łaszczyk? Typowanie redakcyjne FAME MMA 17

Jóźwiak czy Boxdel? Ferrari czy Łaszczyk? Typowanie redakcyjne FAME MMA 17

Zapraszamy na dwieście sześćdziesiątą piątą edycję naszego typowania redakcyjnego. W tej odsłonie wytypowaliśmy pojedynki z gali FAME MMA 17, która w najbliższy piątek odbędzie się w TAURON Arenie w Krakowie.

Typowanie redakcyjne FAME MMA 17
Foto: FAME MMA

Dodatkowo prezentujemy kursy bukmacherskie wystawione przez naszego partnera, legalną firmę bukmacherską –Betclic. Bukmacher jest wiarygodnym podmiotem, który spełnia wszystkie wymogi polskiego prawa. I pamiętajcie – udział w zakładach dozwolony jest po ukończeniu 18 roku życia.

Załóż konto na Betclic – zakład bez ryzyka do 200 zł


Amadeusz “Ferrari” Roślik vs. Kamil “Szczurek” Łaszczyk

Bartosz Cieśla: Walka wieczoru gali w Krakowie będzie starciem zawodowego sportowca z doświadczonym już freak fighterem. “Ferrari” ma przewagę warunków fizycznych, lepszy zasięg i prawdopodobnie w dniu walki będzie sporo cięższy od rywala. Szczególne znacznie może mieć to ostatnie, gdyż sprowadzenie walki do parteru wydaje się być jedyną drogą do zwycięstwa dla Roślika. Wydaje mi się jednak, że Łaszczyk zdaje sobie z tego sprawę i będzie na to przygotowany. Jeśli utrzyma walkę w stójce to powinien bezlitośnie wypunktować rywala. “Szczurek” dysponuje znacznie lepszą techniką i powinien mieć też sporą przewagę kondycyjną. W trakcie swojej kariery bokserskiej toczył pojedynki na dystansie 10 czy 12 rund. Prawdopodobnie do nokautu nie dojdzie (choć kto wie), ale na kartach punktowych zwycięstwo Łaszczyka powinno być zdecydowane. TYP: Kamil Łaszczyk przez decyzję

Amadeusz “Ferrari” Łaszczyk: Jakub

Kamil “Szczurek” Łaszczyk: Bartosz, Mateusz P, Kacper, Arkadiusz, Hubert, Maciej Ś


Cezary “Czarmagedon” Jóźwik vs. Tomasz “Gimper” Działowy

Cezary “Czarmagedon” Jóźwik: 

Tomasz “Gimper” Działowy: Hubert, Maciej Ś, Bartosz, Jakub, Mateusz P, Kacper, Arkadiusz


Wacław “Wac Toja” Osiecki vs. Sebastian “Alterboy” Fabijański – walka na zasadach K-1

Wacław “Wac Toja” Osiecki: Arkadiusz

Sebastian “Alterboy” Fabijański: Maciej Ś, Jakub, Mateusz P, Bartosz, Kacper, Hubert


Maksymilian “Wiewiór” Wiewiórka vs. Alan Kwieciński- walka na zasadach K-1

Maksymilian “Wiewiór” Wiewiórka: Mateusz P, Hubert, Bartosz

Alan Kwieciński: Kacper, Jakub, Arkadiusz, Maciej Ś


Michał “Boxdel” Baron vs. Paweł “Prezes FEN” Jóźwiak – walka w klatce rzymskiej

Mateusz Paczkowski: Widać, że Paweł Jóźwiak mimo niesprzyjających okoliczności doskonale radzi sobie na konferencjach prasowych przed FAME 17 i walką z Boxdelem. I moim zdaniem poradzi sobie nie tylko merytorycznie, ale i fizycznie, w rzymskiej klatce. Starcie Boxdel vs Jóźwiak odbędzie się bowiem właśnie w rzymskiej klatce, która gwarantuje młóckę. A w niej Prezes FEN jest niezły. Nieprzypadkowo bowiem sam król freak fightów – Marcin Najman po porażce z nim przez nokaut przyznał wprost, że nikt wcześniej go tak mocno nie trafił. A przecież Prezes FEN nie trafił tam czysto! Co to dopiero będzie, jak czysto i to w rzymskiej klatce trafi Boxdela? Krew, krew i jeszcze raz krew! Mój typ: Paweł Jóźwiak przez KO.

Michał “Boxdel” Baron: Kacper, Jakub

Paweł “Prezes FEN” Jóźwiak: Mateusz P, Arkadiusz, Hubert, Maciej Ś, Bartosz


Filip “Filipek” Marcinek vs. Robert Karaś – walka na zasadach K-1

Filip “Filipek” Marcinek: Kacper, Arkadiusz, Bartosz

Robert Karaś: Mateusz P, Jakub, Hubert, Maciej Ś


Marcin “Polish Zombie” Wrzosek vs. Piotr “Szeli” Szeliga – walka na zasadach K-1 

Maciej Święch: Kolejna walka z udziałem Piotra Szeligi pod tytułem duży kontra mały. Na pierwszy rzut oka, pojedynek bliźniaczy do starcia Szeligi z Normanem Parke. Czy w rzeczywistości tak będzie? Zarówno Wrzosek jak i Parke przerastają Piotrka o kilka poziomów, jeśli chodzi o umiejętności stójkowe. Jedynym atutem Szeligi jest słynne „może trafić”, tak jak ustrzelił Araba. Poza tym kondycja, celność, a także wydaje mi się, że siła ciosu, będą po stronie Zombiaka. Piotrek będzie niebezpieczny w pierwszych dwóch – trzech minutach i tu Marcin będzie musiał uważać na któryś z obszernie bitych sierpów. Jeśli jednak Szelidze nie uda się czysto trafić Wrzoska, to przebieg tej walki widzę podobnie jak w pojedynku z Normanem. Co może mieć wpływ na przebieg tej walki? Wydaje mi się, że Marcin mógł nieco odpuścić przygotowania do tej walki. Obowiązki związane z narodzinami córki z pewnością były w ostatnich tygodniach jego głównym zajęciem. Z drugiej strony przyjście na świat potomka może dodać byłem mistrzowi KSW dodatkowej motywacji. Marcin jest bez wątpienia bardzo pewny siebie, we freakach odnalazł się świetnie i sądzę że spokojnie dopisze na swoje konto kolejną wygraną w oktagonie Fame’u. TYP: Marcin Wrzosek TKO 2. Runda

Marcin “Polish Zombie” Wrzosek: Hubert, Bartosz, Maciej Ś, Kacper, Mateusz P, Jakub, Arkadiusz

Piotr “Szeli” Szeliga: 


Klaudia “Sheeya” Kołodziejczyk vs. Wiktoria “Wiki” Jaroniewska

Klaudia “Sheeya” Kołodziejczyk: Mateusz P, Jakub

Wiktoria “Wiki” Jaroniewska: Kacper, Arkadiusz, Hubert, Maciej Ś, Bartosz


Mikołaj “Mixer” Magdziarz vs. Marcin “Rafonix” Krasucki

Mikołaj “Mixer” Magdziarz: Kacper, Maciej Ś

Marcin “Rafonix” Krasucki: Hubert, Bartosz, Mateusz P, Arkadiusz, Jakub


Podawajcie w komentarzach swoje typy!

Gala FAME MMA dostępna tylko w systemie PPV. Transmisję można wykupić pod tym linkiem.

Zobacz także:

Kim jest Robert Karaś? Przeciwnik Filipka na gali FAME MMA 17!

Już w piątek odbędzie się gala FAME MMA 17 w Krakowie. Tym samym postanowiliśmy, abyście bardziej poznali uczestników zbliżającego się freakowego wydarzenia. Na pierwszy ogień sportowiec z krwi i kości – Robert Karaś, który w Tauron Arenie stoczy swoją pierwszą walkę. Będzie to typowo sportowe starcie z Filipem ”Filipkiem” Marcinkiem.

Tańcula ostro o Bombie: Pokonałeś Murańskiego i już wielka gwiazda się zrobiłeś? [WIDEO]

Arkadiusz Tańcula w rozmowie z naszym portalem został zapytany o Pawła Bombę. Przypomnijmy, że Bomba w ostatniej walce pokonał Mateusza Murańskiego. Arkadiusz Tańcula dwukrotnie walczył z Jackiem Murańskim oraz z wspomnianym Mateuszem. Wielu fanów twierdziło, że był to największy konflikt w historii freak fightów.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis