MMA PLNajnowszeFAME MMAFAME MMA 17: Jóźwiak był wściekły! Boxdel uderzył go z pięści podczas face to face! [WIDEO]

FAME MMA 17: Jóźwiak był wściekły! Boxdel uderzył go z pięści podczas face to face! [WIDEO]

Tu jest naprawdę mocny konflikt. Podczas drugiej konferencji FAME MMA 17 była konfrontacja słowna. W pewnym momencie Paweł Jóźwiak odpowiadał nie tylko rywalowi, a także Wojciechowi Goli czy chociażby Robertowi Pasutowi (prowadzący). Na koniec zobaczyliśmy face to face, podczas którego ”Boxdel” uderzył oponenta. Do wyczekiwanego starcia w freak fightach dojdzie już w piątek w Krakowie.

Boxdel

Baron miał wystąpić na FAME MMA 11 w Gliwicach. Byłaby to walka z ”Maksymalnie”. Parę dni przed walką Baron postanowił wycofać się – z powodu kontuzji.

Ostatecznie ”Boxdel” ostatni pojedynek odnotował na 12 edycji, gdzie w boksie zmierzył się z Kasjuszem ”Don Kasjo” Życińskim. Walka została dograna w ostatniej chwili. Tym samym ”Don Kasjo” tego wieczoru stoczył dwie walki.

Jóźwiak był wściekły!

Na koniec zobaczyliśmy face to face. Michał ”Boxdel” Baron postanowił uderzyć z pięści swojego przeciwnika. Musiała wkroczyć ochrona. Jóźwiak był wściekły i chciał opuścić konferencję. Ostatecznie został i powiedział, że zachowanie ”Boxdela”, to przekroczenie wszystkich granic.

Wspomniana sytuacja poniżej:

Całą konferencję zobaczycie poniżej:

Zobacz także:

Kim jest Robert Karaś? Przeciwnik Filipka na gali FAME MMA 17!

Już w piątek odbędzie się gala FAME MMA 17 w Krakowie. Tym samym postanowiliśmy, abyście bardziej poznali uczestników zbliżającego się freakowego wydarzenia. Na pierwszy ogień sportowiec z krwi i kości – Robert Karaś, który w Tauron Arenie stoczy swoją pierwszą walkę. Będzie to typowo sportowe starcie z Filipem ”Filipkiem” Marcinkiem.

Tańcula ostro o Bombie: Pokonałeś Murańskiego i już wielka gwiazda się zrobiłeś? [WIDEO]

Arkadiusz Tańcula w rozmowie z naszym portalem został zapytany o Pawła Bombę. Przypomnijmy, że Bomba w ostatniej walce pokonał Mateusza Murańskiego. Arkadiusz Tańcula dwukrotnie walczył z Jackiem Murańskim oraz z wspomnianym Mateuszem. Wielu fanów twierdziło, że był to największy konflikt w historii freak fightów.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis