MMA PLNajnowszeFAME MMAKamil Łaszczyk ma pretensje do portalu, który zrobił wywiad z jego menadżerem. Padły mocne słowa!

Kamil Łaszczyk ma pretensje do portalu, który zrobił wywiad z jego menadżerem. Padły mocne słowa!

Dzieje się w przeddzień gali FAME 17! Bohater walki wieczoru nadchodzącej gali Kamil Łaszczyk miał spięcie z portalem RingPolska.pl, który zrobił wywiad z jego menadżerem Jerzym Mazurem. Menadżerem, z którym Łaszczyk nie chce mieć nic wspólnego!

Kamil Łaszczyk ma pretensje do portalu

Głośno o konflikcie “Szczurka” z menadżerem Jerzym Mazurem zrobiło się na wczorajszej konferencji prasowej przed FAME 17. Tam rywal Łaszczyka – Amadeusz “Ferrari” Roślik wypomniał “Szczurkowi”, że ten rzucił ważnych mu ludzi ze względu na pogoń za pieniędzmi.

Sam Łaszczyk tłumaczył, że zerwał kontrakt z Jerzym Mazurem, bo ten niby… chciał go oszukać! Miał wmawiać pięściarzowi, że za walkę w FAME MMA będzie musiał zapłacić potrójny podatek.

Kamil Łaszczyk ma pretensje do portalu, który zrobił wywiad z jego menadżerem. Padły mocne słowa!

Wywiad z menadżerem postanowił zrobić portal RingPolska.pl. Rozmowa z Jerzym Mazurem, w której mówi on, że prawnie nadal jest menadżerem Kamila Łaszczyka i nie ukrywa, że ma do niego żal jest opublikowana na youtube:

Co ciekawe, po publikacji tej rozmowy, do redakcji portali RingPolska.pl zadzwonił sam Kamil Łaszczyk. Wg informacji opublikowanej przez sam portal, miał on w nieparlamentarnych słowach wyrazić swoje niezadowolenie z publikacji tej rozmowy:

“EDIT: Mordeczki, po publikacji wywiadu zadzwonił do mnie pan Kamil Łaszczyk i w słowach mało parlamentarnych wyraził swoje głębokie niezadowolenie (delikatnie mówiąc). W związku w ww. wywiadem oświadczył, że więcej nie będzie robił wywiadów z ringpolska. Do tego groził prawnikiem, ale na szczęście cyt. “nie przyjedzie i mnie nie naj***” (kamień z serca!). Pieniądze zmieniają ludzi i sodówka szybko uderza. Taka moja refleksja. Po skromnym chłopaku, z którym robiło się wywiady mimo 1-2 tys. klików nic już nie zostało. Pozdro 600.” – czytamy na YouTube.

Zobacz także:

Jóźwiak czy Boxdel? Ferrari czy Łaszczyk? Typowanie redakcyjne FAME MMA 17

Zapraszamy na dwieście sześćdziesiątą piątą edycję naszego typowania redakcyjnego. W tej odsłonie wytypowaliśmy pojedynki z gali FAME MMA 17, która w najbliższy piątek odbędzie się w TAURON Arenie w Krakowie.

FAME MMA 17: Jóźwiak był wściekły! Boxdel uderzył go z pięści podczas face to face! [WIDEO] Widzieliście?

Tu jest naprawdę mocny konflikt. Podczas drugiej konferencji FAME MMA 17 była konfrontacja słowna. W pewnym momencie Paweł Jóźwiak odpowiadał nie tylko rywalowi, a także Wojciechowi Goli czy chociażby Robertowi Pasutowi (prowadzący). Na koniec zobaczyliśmy face to face, podczas którego ”Boxdel” uderzył oponenta. Do wyczekiwanego starcia w freak fightach dojdzie już w piątek w Krakowie.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis