MMA PLmiklaszKacper Miklasz chce walki z Taxi Złotówą: Wielki wojownik chodzi na policję!

Kacper Miklasz chce walki z Taxi Złotówą: Wielki wojownik chodzi na policję!

Kacper Miklasz nie może doczekać się następnego pojedynku. ”Polish Machine” tym razem w mediach społecznościowych rzucił wyzwanie w kierunku ”Taxi Złotówy”. Ełczanin jest otwarty, aby doszło do pojedynku na jednej z freakowych gal.

Miklasz

Wojownik pochodzący z Ełku znany jest ze swoich startów na gołe pięści. Miklasz jest finalistą turnieju WOTORE, a nie tak dawno próbował swoich sił w GROMDZIE. “Polish Machine” ma też na koncie dwa starcia w organizacji Fight Exclusive Night.

Miklasz do Taxi Złotówy: Już jesteś chłopie żenujący!

Kacper Miklasz postanowił rzucić wyzwanie w kierunku ”Taxi Złotówy”. Póki co nie ma żadnej odpowiedzi ze strony Szymona Września.

Już jesteś chłopie żenujący, wszędzie tak chcesz zasłynąć. Wygrałeś z Najmanem i tak się podniecasz to czas na podnoszenie sobie poprzeczki i sprawdzenie swoich umiejętności. Zapraszam do walki, jak wytrwasz pierwszą rundę to szacunek. Obstawiam, że nie wyjdzie to poza dwie minuty, dawaj na ring.

Dawaj w tango, podnoś sobie poprzeczkę i wychodzimy. Wielki wojownik chodzi na policję.

Zobacz także:

Jacek Murański Sensei: Jeszcze nie jestem zwycięzcą, ale już jestem niezwyciężony! Zaskoczeni?

Jacek Murański w specjalnie przygotowanym wywiadzie z MMA.PL przedstawił się widzom jako prawdziwy Sensei, który potrafi przemawiać do tłumów i robi to w taki sposób, że retoryki zazdroszczą mu najlepsi trenerzy mentalni w naszym kraju.

Okniński zdradził dlaczego zakończył współpracę z braćmi Oleksiejczuk: Leciutko palma odbiła! Widzieliście?

To nie koniec wpisów Mirosława Oknińskiego na facebooku. Uznany trener postanowił zdradzić, dlaczego zakończył współpracę z braćmi Oleksiejczuk. Jest to duże zaskoczenie, bo przecież Cezary i Michał zdobywali ostatnio znaczne sukcesy pod skrzydłami Oknińskiego.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis