MMA PLMichał OleksiejczukOkniński zdradził dlaczego zakończył współpracę z braćmi Oleksiejczuk: Leciutko palma odbiła!

Okniński zdradził dlaczego zakończył współpracę z braćmi Oleksiejczuk: Leciutko palma odbiła!

To nie koniec wpisów Mirosława Oknińskiego na facebooku. Uznany trener postanowił zdradzić, dlaczego zakończył współpracę z braćmi Oleksiejczuk. Jest to duże zaskoczenie, bo przecież Cezary i Michał zdobywali ostatnio znaczne sukcesy pod skrzydłami Oknińskiego.

Okniński

Oleksiejczuk po przerwie wrócił do klatki i odnotował dwa jakże ważne zwycięstwa. Ostatnie starcie w Abu Dhabi zrobiło wrażenie. Oleksiejczuk potrzebował trzech minut i 33-sekund, aby skraść zero z rekordu Shamila Gamzatova.

Okniński: Jedyny warunek trener to trener, trzeba słuchać!

Mamy następne wpisy Mirosława Oknińskiego. Trener zdradził, dlaczego zakończył współpracę z braćmi Oleksiejczuk.

Jestem po ciężkiej chorobie nie zamierzam kłócic sie z zawodnikami jeżeli zawodnik który ma 26 lat chce zastąpić mnie jako trenera bo uważa że wie lepiej to ustępuje miejsca. Nie będę walczył o głos w narożniku po prostu rezygnuje ze współpracy bardzo się ciesze z tego co razem dokonaliśmy.Nie będę patrzył jak ktoś udziela niewłaściwych rad w narożniku.

Jestem po ciezkiej chorobie nie zamierzam kłócic sie z zawodnikami jezel zawodnik ktory ma 26 lat chce zastapic mnie…

Posted by Mirek Okniński on Tuesday, November 30, 2021

Masz talent twoim celem jest UFC zapraszam do współpracy. Jedyny warunek trener to trener trzeba słuchać. Jeżeli wiesz lepiej od trenera nie przychodź.

Masz talent twoim celem jest UFC zapraszam do wspolpracy .Jedyny warunek trener to trener trzeba sluchac Jezeli wiesz lepiej od trenera nie przychodz.

Posted by Mirek Okniński on Wednesday, December 1, 2021

Po 7 miesiącach od wywiadu i jednej wygranej. Teraz najlepszy trener to Michał Oleksiejczuk. Wtedy kłamał ? Czy teraz trochę palma odbiła ?

Po 7 miesiacach od wywiadu i jednej wygranejTeraz najlepszy trener to Michal Oleksiejczuk.Wtedy klamal ? Czy teraz trochę palma odbila ?

Posted by Mirek Okniński on Wednesday, December 1, 2021

Lubie gościa podziwiam za odwagę charakter pracowitość ale coś leciutko palma odbiła. W internecie nie ginie nic. Stałem za nim murem, a on ten mur rozwalił – dodał Okniński.

Zobacz także:

Kasjusz Życiński o propozycji z KSW: Mi się wydaje, że ich nie stać na ”Don Kasjo” króla! Co wy na to?

Kasjusz Życiński dostanie propozycję z organizacji KSW? Maciej Kawulski i Martin Lewandowski nie tak dawno wypowiedzieli się o zawodniku FAME MMA.

Dominik Zadora tłumaczy porażkę na FEN 37. Rozstanie z żoną, opieka nad córeczką i wielki ptak rozwalający nowe auto! Widzieliście?

Dominik Zadora to jeden z najlepszych kickboxerów w Polsce, który na minionej gali FEN 37 stracił pas mistrzowski Fight Exclusive Night w rewanżowym pojedynku z Anatolym Hunanyanem.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis