MMA PLUFCJustin Gaethje o walce z Charlesem Oliveirą: Niech się modli o obalenia i duszenie, bo inaczej…

Justin Gaethje o walce z Charlesem Oliveirą: Niech się modli o obalenia i duszenie, bo inaczej…

Justin Gaethje był obecny na minionej gali UFC 269, gdzie oglądał starcie o pełnoprawne mistrzostwo wagi lekkiej między Charlesem Oliveirą a Dustinem Poirierem.

Nie jest tajemnicą, że “The Highlight” jest szykowany jako kolejny rywal dla Brazylijczyka, który walkę z “Diamentem” wygrał przez poddanie w trzeciej rundzie i obronił tytuł mistrzowski.

Co prawda, Gaethje oddaje szacunek swojemu najbliższemu rywalowi, ale jednocześnie zapewnia, że lepiej dla Brazylijczyka, jeśli ten szybko znajdzie obalenie i podda go w ich walce.

Justin Gaethje o walce z Charlesem Oliveirą: Niech się modli o obalenia i duszenie, bo inaczej…

“Absolutnie podobała mi się ta walka. Nie zamierzam lekceważyć Charlesa. Jest niekwestionowanym mistrzem i nie mogę doczekać się walki z nim. Dzisiaj oglądałem swojego konkurenta. Widziałem niezłego rojbra i nie mogę doczekać się, kiedy złamię mu twarz. Dużo obrywał od Dustina i lepiej niech się modli o obalenia i duszenie w naszej walce, bo inaczej… Jeśli tego nie zrobi, to sami zresztą zobaczycie. Zresztą, on będzie próbował mnie obalić, a ja będę próbował go znokautować. Jak wyjdzie? Sami zobaczycie!” – skwitował Gaethje w rozmowie z ESPN.

Starcie Oliveira vs Gaethje szykowane jest na jedną z przyszłorocznych gal UFC.

Zobacz także:

Cage Warriors 132: Bracia Figlak ponownie wygrywają! Walka o pas coraz bliżej?

O braciach Figlak jest coraz głośniej na wyspach! Mike i Mateusz ponownie wystąpi na jednej gali Cage Warriors. Podczas 132 edycji czekały ich niemałe wyzwania. Bracia Figlak odnotowali ważne zwycięstwa i mają nadzieję, że już niebawem powalczą o pas.

Bonusy po UFC 269. Sensacyjna mistrzyni wśród nagrodzonej ósemki! [WIDEO]

Dana White okazał się niezwykle hojny. Po gali UFC 269 w Las Vegas przyznano bowiem bonusy aż dla ośmiorga zawodników.

Marek Samociuk przed KSW 65: Nie przeszkadza mi też to, że nie jestem stawiany w roli faworyta

Podczas gali KSW 65 po raz drugi do okrągłej klatki wejdzie Marek Samociuk, który w pierwszym boju dla KSW pokonał Izu Ugonoha.