Zarabiaj na konopiach
 
 
MMA PLUFCBonusy po UFC 269. Sensacyjna mistrzyni wśród nagrodzonej ósemki! [WIDEO]

Bonusy po UFC 269. Sensacyjna mistrzyni wśród nagrodzonej ósemki! [WIDEO]

Dana White okazał się niezwykle hojny. Po gali UFC 269 w Las Vegas przyznano bowiem bonusy aż dla ośmiorga zawodników.

Bonusy po UFC 269

Za najlepszy pojedynek gali uznano starcie z karty wstępnej. Dominick Cruz (24-3) mimo ogromnych problemów w pierwszej rundzie w kolejnych wypunktował Pedro Munhoza (19-7, 1 N/C).

Absolutnym pewniakiem do bonusu była oczywiście Julianna Pena (11-4). “Venzuelan Vixen” sprawiła jedną z największych niespodzianek w historii UFC i poddała Amandę Nunes (21-5).

Nagrodzony został także mistrz wagi lekkiej Charles Oliveira (32-8, 1 N/C). Brazylijczyk poddał w stójce Dustina Poiriera (28-7, 1 N/C) śrubując przy tym swoje rekordy poddań (15) a zarazem skończeń (18) w organizacji UFC.

Cody Garbrandt (12-5) nie zaliczy debiutu w wadze muszej do udanych. Jego pogromca Kai Kara-France (23-9, 1 N/C) stał się zaś bogatszy o kilkadziesiąt tysięcy dolarów.

Już szósty bonus w karierze otrzymał także Sean O’Malley (15-1). “Sugar” zgodnie z planem zasypał ciosami Rauliana Paivę (21-4) i zakończył pojedynek już pierwszej rundzie.

Efektowne zwycięstwo zasługujące na wyróżnienie odniósł Tai Tuivasa (14-3). Po jego mocnych ciosach Augusto Sakai (15-4-1) padł nieprzytomny. “Bam Bam” zaś nie zawiódł fanów celebrując zwycięstwo piciem piwa z buta.

Ostatni bonus powędrował zaś do Bruno Silvy (22-6). Potrzebował on niespełna półtorej minuty, aby zatrzymać ciosami Jordana Wrighta (12-2, 1 N/C).

Bonusy po UFC 269

Walka Wieczoru: Dominick Cruz vs. Pedro Munhoz

Występ Wieczoru: Charles Oliveira, Julianna Pena, Kai Kara-France, Sean O’Malley, Tai Tuivasa, Bruno Silva

Wszyscy wymienieni powyżej otrzymają po 50 tysięcy dolarów.

Zobacz także:

GROMDA 7: Piekielnie szybki Balboa zwalił z nóg olbrzymiego Maximusa [WIDEO]

Bartłomiej “Balboa” Domalik znokautował Dawida “Maximusa” Żółtaszka w finale trzeciego turnieju GROMDA, który odbył się podczas gali GROMDA 7. Zgarnął też 100 tysięcy złotych.

Tyson Fury atakuje Jake’a Paula: Może ssać mojego! Zaskoczeni?

Mistrz wagi ciężkiej w boksie Tyson Fury atakuje youtubera Jake’a Paula za to… jakim ten jest człowiekiem! Przypominamy, że młodszy z braci Paul miał być rywalem Tommy’ego Fury w walce bokserskiej zaplanowanej na dzien 18 grudnia.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis