MMA PLArchiwumJurasJuras o walce Khalidov-Adamek! Uznany komentator widzi duże szanse legendy KSW!

Juras o walce Khalidov-Adamek! Uznany komentator widzi duże szanse legendy KSW!

Informacja o tym, że Mamed Khalidov chce spróbować się w pięściarstwie zaskoczyła wielu kibiców. W tym momencie największa organizacja w naszym kraju pracuje nad starcie legendy KSW w boksie. Póki co nie znamy przeciwnika podopiecznego Szymona Bońkowskiego i Pawła Derlacza.

Juras

W sieci od razu pojawiły się plotki, że będzie to hitowa walka z Tomaszem Adamkiem. Potwierdziło się, że organizacja KSW i FAME pracowała/pracuje nad takim zestawienie. Problem polega na tym, że Mamed pozostaje w KSW i tam chce stoczyć walki, a ”góral” związał się z frekową organizacją.

W ostatnim czasie Martin Lewandowski – jeden z właścicieli KSW przyznał, że to nie koniec negocjacji z Adamkiem i dalej biorą pod uwagę takie starcie. Adamek miał dostać bardzo dobrą ofertę finansową od KSW na walkę z Khalidovem, ale w pierwszej fazie nie doszło do porozumienia. Czy będzie one przy następnych próbach? Nie możemy tego wykluczyć.

Juras zabiera głos!

Łukasz Jurkowski weteran mieszanych sztuk walki i uznany komentator został zapytany o potencjalny hitowy pojedynek Mameda Khalidova z Tomaszem Adamkiem. 

”Juras” uważa, że Khalidov ma duże szanse na pokonanie doświadczonego pięściarza. Jurkowski widzi takie szanse patrząc na wiek ”górala” – o czym powiedział w rozmowie z kanałem TV Reklama.

Jeżeli w ogóle dojdzie do tego pojedynku. Od plotek do realizacji długa droga. Jeżeli dojdzie, to myślę, że jednak przy całym niesamowitym warsztacie i sukcesach, to Adamek jest w takim wieku lekko przerdzewiały, że Mamed będzie dwa razy szybszy, dwa razy precyzyjniejszy. Na tym etapie kariery to Mamedowi daje większe szanse.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis