MMA PLArchiwumJurasJuras o braku nowych gwiazd jak Khalidov czy Pudzian w KSW: Faktycznie zostaje trochę pustka! 

Juras o braku nowych gwiazd jak Khalidov czy Pudzian w KSW: Faktycznie zostaje trochę pustka! 

Nie ma co ukrywać, że największe gwiazdy KSW jak Mamed Khalidov czy Mariusz Pudzianowski są już bliżej niż dalej zakończenie swojej barwnej kariery. Łukasz Jurkowski doświadczony zawodnik i uznany komentator wypowiedział się odnośnie braku tak dużych gwiazd w KSW jak wspomniany Pudzian czy Khalidov.

Juras

Niewykluczone, że Mameda Khalidova już niebawem zobaczymy w nowej formule. Podopieczny Szymona Bońkowskiego i Pawła Derlacza poinformował w mediach społecznościowych, że chciałby zawalczyć w boksie.

Od paru dobrych dni w internecie huczy o potencjalnej walce Khalidova z Tomaszem Adamkiem. ”Góral” w rozmowie z ”Koloseum” wyjawił, że trwają rozmowy w sprawie takiego starcia.

Juras zabiera głos!

Czy ciężko będzie organizacji KSW po tym jak Mariusz Pudzianowski i Mamed Khalidov zakończą swoje barwne kariery? Nie ma wątpliwości! W tym momencie trzeba szukać nazwisk, które przyciągną mocno kibiców do odbiorników.

Jak to widzi weteran KSW i komentator – Łukasz Jurkowski? ”Juras” w tej sprawie wypowiedział się na kanale ”FanSportu.pl”.

Bardzo źle, bardzo źle. Oczywiście dla chłopaków fajnie bo cały czas są głównym motorem napędowym organizacji co realnie przekłada się na ich sławę i zarobki, ale w perspektywie najbliższych lat Panowie za chwilę skończą swoje kariery sportowe. Faktycznie zostaje trochę pustka, patrząc na takie wielkie gwiazdy takie nazwiska które budują organizację i to jest bardzo źle, że nie ma już teraz takich chłopaków, którzy będą w stanie ich zastąpić. Jest kilku aspirujących sportowym poziomem i też poziomem gdzieś tam charakteru i otoczki medialnej. Są dość bystrymi chłopakami, na to żeby móc się sprzedać medialnie, ale dalej będą w cieniu takich nazwisk jak Khalidov, Materla czy Pudzianowski bo kibice kochają bohaterów, do których się przyzwyczaili i ciężko im zaufać komuś nowemu. Najpierw muszą Panowie skończyć, dopiero wtedy będzie KSW na sto procent budować nowe gwiazdy

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis