MMA PLBoksJunior dos Santos o swojej przyszłości: Chciałem walczyć w boksie, ale nikt się tego nie podjął

Junior dos Santos o swojej przyszłości: Chciałem walczyć w boksie, ale nikt się tego nie podjął

Były mistrz wagi ciężkiej UFC Junior dos Santos opowiedział trochę o swojej przyszłości. Pozostający bez walki od grudnia 2020 roku i mający serię czterech porażek z rzędu Brazylijczyk chce spróbować swoich sił w boksie!

Junior dos Santos

Dos Santos przez lata występów w MMA był określany mianem jednego z najlepszych pięściarzy w UFC. Swego czasu nawet wysyłano go na walki z najlepszymi pięściarzami świata, w tym na starcie z Witalijem Kliczko.

Junior dos Santos o swojej przyszłości: Chciałem walczyć w boksie, ale nikt się tego nie podjął

Teraz Dos Santos pozostaje bez kontraktu z jakąkolwiek organizacją, choć nie ukrywa, że walka bokserska to jego kolejny cel w sportowej karierze:

“Rozmawialiśmy z organizacją BKFC, możemy walczyć na gołe pięści, rozmawialiśmy też z Bellatorem, PFL i z promotorami bokserskimi. Chciałem stoczyć walkę bokserską, ale nikt z wagi ciężkiej się tego nie podjął. Nikt nie ma tyle odwagi, żeby wyjść ze mną do ringu.

Ci faceci kalkulują, rozmawiają i nigdy nie wiadomo czy cokolwiek z tego wyjdzie. Ale nie spieszę się. Cieszę się wolnym czasem, ale jak tylko będziemy mieć dobrą ofertę na stole, to ruszamy z przygotowaniami. Czuję, że boks to mój kolejny ważny krok.”

Zobacz także:

Poznaliśmy rywalkę Eweliny Woźniak na gali Brave CF 54 w Koninie

Wiadomo już z kim Ewelina Woźniak (5-0) zmierzy się 25 września na gali Brave CF 54 w Koninie. Rywalką Polki będzie Samin Kamal Beik (5-3).

Zaskoczył! Alan Kwieciński chętnie zmierzy się z… Marcinem Różalskim!

Alan Kwieciński nie przestaje zaskakiwać! Były uczestnik ”Ekipy z Warszawy” skomentował ostatnie słowa Marcina Różalskiego. To nie koniec, bo zawodnik FAME MMA zapewnia, że chętnie zmierzy się z byłym mistrzem KSW.

Ewelina Woźniak o słowach Magdaleny Loski: Mam ważniejsze sprawy niż zaglądanie ludziom do portfela i nazywanie ich żenującymi

Jedna z najbardziej obiecujących zawodniczek w polskim MMA – Ewelina Woźniak stoi w opozycji do zdania Magdaleny Loski o freakach.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis