MMA PLNajnowszeUFCJose Aldo wskazał kolejnego rywala: Nie wiadomo co z walką o pas, więc teraz chcę…

Jose Aldo wskazał kolejnego rywala: Nie wiadomo co z walką o pas, więc teraz chcę…

Jose Aldo to legenda polskiego MMA! Brazylijczyk, który przez lata był dominatorem w wadze piórkowej, aktualnie walczy w niższej dywizji – wadze koguciej, gdzie zbliża się do kolejnej walki o pas mistrzowski.

Jose Aldo

W miniony weekend Brazylijczyk pewnie pokonał w walce wieczoru gali UFC on ESPN+ w Las Vegas Roba Fonta. Aldo wypunktował rywala w stosunku 50:45, 50:45 i 49:46, czyli nie dał mu praktycznie żadnego pola do popisu.

Jose Aldo wskazał kolejnego rywala: Nie wiadomo co z walką o pas, więc teraz chcę…

Jose Aldo, który wygrał teraz trzecią walkę z rzędu w oktagonie UFC w rozmowie z Danielem Cormierem wskazał swojego kolejnego rywala, z którym chciałby się teraz zmierzyć.

Brazylijczyk jest świadomy tego, że sytuacja na szczycie dywizji jest bardzo skomplikowana, bowiem pełnoprawny mistrz Aljamain Sterling ciągle walczy z kontuzjami, a tymczasowy mistrz Petr Yan czeka aż Amerykanin ogłosi gotowość do ich rewanżu.

Kogo zatem chciałby widzieć na przeciwko siebie teraz Aldo?

“”Oczywiście chcę walczyć o pas mistrzowski, ale nie wiemy co będzie się działo z tymi walkami na szczycie. Ale teraz jest też TJ Dillashaw, więc chcę z nim walczyć! To byłby najlepszy rywal na następnego przeciwnika w kolejności.” – przyznał Aldo.

Chcielibyście zobaczyć walkę Jose Aldo vs TJ Dillashaw?

Zobacz także:

Sarara o walce Don Kasjo-Wrzosek: Ziomek, wchodzisz do Freak-Fightów, więc musisz brać wszystko pod uwagę!

Werdykt walki wieczoru gali FAME MMA 12, w której „Don Kasjo” pokonał Marcina Wrzoska nadal pozostaje tematem na świeczniku. „Ziomek, wchodzisz do świata Freak-Fightów, więc musisz brać wszystko pod uwagę” – skomentował wynik walki Tomasz Sarara.

Erko Jun błyskawicznie zdemolował… 45-latka! Polacy wygrywają w Niemczech na EMC 8!

Wczoraj w Düsseldorfie odbyła się już ósma edycja EMC. W karcie pojawiło się czterech naszych reprezentantów i tylko jeden wraca na tarczy. W walce wieczoru chorwacki prospekt Stipe Brcic (10-2) pokonał przed czasem Josivaldo ”Nuno” Costę Araujo (14-2) z Brazylii.

Armagedon 2: Efektowne zwycięstwo zawodnika KSW, przegrana mistrza FEN! [WIDEO]

W sobotę w Chorwacji odbyła się druga gala organizacji Armagedon. W walce wieczoru przed własną publicznością wystąpił Ivan Erslan (11-1). Były pretendent do pasa KSW w wadze półciężkiej odnotował ważne zwycięstwo. Warto zaznaczyć, że na tej samej gali wystąpi aktualny mistrz FEN – Oli Thompson (21-14).

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis