MMA PLJon JonesJon Jones wprowadza zmiany w swoim życiu. Podobno odstawił alkohol i dragi, teraz zmienia klub MMA!

Jon Jones wprowadza zmiany w swoim życiu. Podobno odstawił alkohol i dragi, teraz zmienia klub MMA!

Były mistrz wagi półciężkiej UFC i przygotowujący się do debiutu w królewskiej dywizji wagowej Jon Jones wprowadza poważne zmiany w swoim życiu. Najpierw “Bones” zaczął ogarniać swoje życie prywatne, a teraz i zmienia swoje życie sportowe.

Jon Jones

Jones to fenomenalny zawodnik MMA, który nie radzi sobie z dobrodziejstwami świata. A dobrodziejstwami tymi są pieniądze, alkohol i narkotyki. Amerykanin już kilkukrotnie łamał prawo poprzez jazdę po pijaku czy przemoc wobec rodziny.

Teraz postanowił się zmienić.

Jon Jones wprowadza zmiany w swoim życiu. Podobno odstawił alkohol i dragi, teraz zmienia klub MMA!

Jones po ostatniej aferze z melanżem w Las Vegas, po którym wrócił do hotelu i wyżywał się na swojej narzeczonej, obiecał sobie, bliskim i fanom zmianę w życiu polegającą na odstawieniu alkoholu i dragów.

Nie wiemy, czy Jones trwa w tym postanowieniu, ale teraz dowiadujemy się także, że zmienia on klub sportów walki. Do tej pory “Bones” trenował w JacksonWink Academy w Albuquerque. Teraz planuje wprowadzić zmiany w swoim życiu:

“Zdecydowanie nie wrócę do klubu, ale będę kibicował wszystkim zawodnikom, którzy tam trenują. Wierzę, że moje metody treningowe i same sesje sparingowe poprawią się. Jestem wdzięczny za czas, który tam spędziłem. Ale wszystko się kiedyś kończy.”

“Wiem, że nie będę wiecznie trenował w swoim garażu. Będę potrzebował więcej sparingpartnerów. Mam na myśli zapaśników i kickbokserów. Szukam teraz drużyny, którą będę mógł odwiedzać, by zaliczyć kilka sesji sparingowych.”

Zobacz także:

Armia Fight Night 11: Mansur Azhiev broni mistrzowskiej szabli. Efektowny występ i pewne zwycięstwo

Mansur Azhiev (7-0) pokonał Amaury’ego Juniora (13-10, 1 N/C) na gali Armia Fight Night 11 w Łodzi. Stawką pojedynku była posiadana przez Azhieva mistrzowska szabla kategorii piórkowej.

Bellator 270 – wyniki. Patricky “Pitbull” zdobył pas zwakowany przez brata [WIDEO]

Za nami gala Bellator 270 w Dublinie. Nowym mistrzem kategorii lekkiej został Patricky “Pitbull” Freire (23-10), czyli… brat zawodnika, który w zeszłym miesiącu zwakował pas.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis