MMA PLArchiwumJon JonesJon Jones opublikował oświadczenie po wypadnięciu z UFC 295. Zdradza czy dalej będzie walczył z Miocicem

Jon Jones opublikował oświadczenie po wypadnięciu z UFC 295. Zdradza czy dalej będzie walczył z Miocicem

Aktualnie panujący mistrz wagi ciężkiej UFC, Jon Jones opublikował w swoich mediach społecznościowych oświadczenie, w którym tłumaczy zamieszanie po wypadnięciu z nadchodzącej gali UFC 295.

Jon Jones opublikował oświadczenie

Przypominamy, że Jon Jones miał walczyć w main evencie gali UFC 295 w Nowym Jorku z byłym mistrzem wagi ciężkiej Stipe Miocicem. Starcie to miało odbyć się 11 listopada w słynnej hali Madison Square Garden.

“Bones” jednak doznał kontuzji i na ostatniej prostej przed tą imprezą, zmuszony był wycofać się z udziału w niej, a nową walką o tymczasowy pas mistrzowski wagi ciężkiej zostało starcie Sergieia Pavlovicha z Tomem Aspinallem.

Jon Jones opublikował oświadczenie po wypadnięciu z UFC 295

Teraz, Jones opublikował w mediach społecznościowych oświadczenie, w którym tłumaczył się z zamieszania spowodowanego swoją kontuzją.

“Bones” zdradził też, czy dalej czeka go walka ze Stipe Miocicem:

“Chcę podziękować Stipe Miocicowi za całą pracę, którą włożył w przygotowania do naszej walki. Przepraszam Stipe i cały jego zespół. Dziękuję też moim trenerom i sparingpartnerom, każdemu kto pomógł mi zajść tak daleko. Celem teraz jest poddanie się operacji i jak najszybszy powrót do pracy. Myślę, że ja i Stipe zmierzymy się w późniejszym terminie. Taki jest plan.

Kilka najbliższych miesięcy, to będzie u mnie operacja i fizjoterapia. Jestem zaangażowany w to. Wchodzę w to z podniesioną głową. Dziękuję wszystkim, którzy się za mnie modlili, kocham Was wszystkich.”

Całe oświadczenie Jona Jonesa do sprawdzenia w jego mediach społecznościowych:

A Wy jak myślicie – czy dojdzie kiedykolwiek do walki Jones vs Miocic na UFC?

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis