MMA PLArchiwumBoksAlistair Overeem jest przekonany, że N’Gannou pokona Tysona Fury’ego: On to wygra!

Alistair Overeem jest przekonany, że N’Gannou pokona Tysona Fury’ego: On to wygra!

Już w najbliższą sobotę w Emiratach Arabskich odbędzie się gala boksu, na której dojdzie do niespodziewanego pojedynku. Mistrz świata w boksie Tyson Fury skrzyżuje rękawice z debiutującym w boksie – Francisem N’Gannou. Kameruńczyk to przede wszystkim były mistrz organizacji UFC. 

Fury

Coraz więcej zawodników zabiera głos i mówi kto jest ich faworytem. Swoją wypowiedzią zaskoczył weteran Alistair Overeem, który twierdzi, że Francis wygra w sobotę. Przypomnijmy, że Fury jest zdecydowanym faworytem bukmacherów.

W ostatnim czasie pod adresem mistrza pojawiło się sporo krytyki. Chodzi oczywiście o walkę z Dereckiem Chisorą oraz o niedoszłe starcie z Oleksandrem Usykiem. Ostatni raz w ringu Fury pojawił się w grudniu, gdy doszło do dość niezrozumiałej kolejnej walki z Chisorą. 34-latek ostatecznie w dziesiątej odsłonie zakończył pojedynek przed czasem.

Wcześniej Fury efektownie w szóstej rundzie znokautował Dilliana Whyte’a.

W takim stylu:

Overeem stawia na N’Gannou!

Alistair Overeem weteran MMA został zapytany o sobotni pojedynek pomiędzy Francisem N’Gannou, a Tysonem Furym. Holender uważa, że Francis sprawi wielką niespodziankę w Emiratach Arabskich.

N’Gannou nie tylko ma szansę, ale moim zdaniem on to wygra. Patrzę na to wszystko z trochę innej perspektywy. Byłem w tej grze przez trzydzieści lat i zwracam uwagę na pewne detale. Uważam, że on zszokuje świat. Ludzie wciąż nie doceniają zawodników z MMA, szczególnie tych z elity z UFC. Owszem, Fury jest numerem jeden wagi ciężkiej w boksie, ale bokserzy są jednowymiarowi. Francis jest duży i silny, według mnie ciężko znokautuje Fury’ego na początku walki (…)  Pamiętajcie, że gdy zaczynałem startować w K-1, ludzie również nie dawali mi szans, a wygrałem turniej finałowy. Teraz stawiam na N’Gannou

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis