MMA PLArchiwumClout MMADuża zmiana w karcie Clout 2! Le Banner znów nie zawalczy w Polsce, znamy zastępstwo!

Duża zmiana w karcie Clout 2! Le Banner znów nie zawalczy w Polsce, znamy zastępstwo!

Właśnie ruszyła druga konferencja przed galą Clout MMA 2, która już w sobotę odbędzie się w Płocku. Do gali pozostało parę dni, ale nie obyło się bez większych zmian w karcie walk. 

Załęcki

Trzeba przypomnieć, że podobnie było przed pierwszą edycją, tyle że na ceremonii ważenia dowiedzieliśmy się o braku Pawła Bomby, a w jego miejsce wszedł wtedy piłkarz Błażej Augustyn.

W main evencie zobaczymy wyczekiwany pojedynek Denisa ”Bad Boya” Załęckiego z byłym zawodnikiem KSW i UFC – Danielem Omielańczukiem. Pojedynek odbędzie się w formule bokserskiej (małe rękawice). Jeżeli Załęcki dopuści się fauli, to formuła walki automatycznie zmienia się na MMA.

Zmiany, zmiany…

Podczas drugiej konferencji Clout MMA 2 dowiedzieliśmy się, że doszło do zmiany w karcie walk.

Potwierdziły się obawy kibiców, bowiem ponownie w Polsce nie zawalczy Jerome Le Banner. Legendarny reprezentant Francji już w przeszłości trzy razy wypadał z pojedynku z Marcinem ”Różalem” Różalskim. Przypomnijmy, że ”Geronimo” miał w Płocku zmierzy się z Dawidem ”Crazy” Załęckim.

Francuz poinformował organizację, że miał wstrząs mózgu i jego występ jest niemożliwy.

Nowym rywalem ”Crayego” został Tomasz Sarara. Tym samym Załęcki będzie miał tak czy siak bardzo ciężką przeprawę w Płocku. Bez wątpienia Sarara będzie zdecydowanym faworytem bukmacherów.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis