MMA PLUFCJoe Rogan nie chce komentować UFC 249! “A co jeśli Khabib albo Tony mają koronawirusa?”

Joe Rogan nie chce komentować UFC 249! “A co jeśli Khabib albo Tony mają koronawirusa?”

Jeśli organizacji UFC ostatecznie uda się doprowadzić do gali UFC 249 i walki o mistrzowski pas wagi lekkiej między Khabibem Nurmagomedovowem (28-0) a Tonym Fergusonem (25-3), to nie będzie mógł liczyć na komentarz ze strony Joe’a Rogana.

Najbardziej charakterystyczny głos komentatorski UFC przyznał, że z obawy przed panującą pandemią koronawirusa, nie zamierza brać udziału w tej imprezie. Na dodatek, zastanawia się, w jaki sposób UFC zbada wszystkich uczestników nadchodzącej imprezy. Nie chodzi tylko o zawodników, ale i całą załogę produkcyjną.

“Chodzi o to, że nie wiadomo w jaki sposób upewnią się, że nikt z załogi nie ma koronawirusa. Będą musieli przetestować wszystkich. A jeśli okaże się, że ktoś jest zarażony, to pozwolą mu walczyć? A co, jeśli są zarażeni jak Idris Elba i nie mają żadnych objawów?

A co jeśli Khabib albo Tony Ferguson mają koronawirusa? Czy wtedy będą walczyć?”

Jednocześnie Joe Rogan niejako usprawiedliwia opór, z jakim Dana White dąży do zorganizowania tej imprezy z udziałem Nurmagomedovowa i Fergusona:

“Ta walka jest przeklęta. I Dana White też tak czuje. To powód, dla którego Dana stara się do niej doprowadzić, nawet, jeśli miałaby się ona odbyć w pokoju tylko z 10 osobami.”