MMA PLJoanna JędrzejczykJoanna Jędrzejczyk wystąpi w programie TVP. Na byłą mistrzynię UFC wylała się fala hejtu

Joanna Jędrzejczyk wystąpi w programie TVP. Na byłą mistrzynię UFC wylała się fala hejtu

Foto: Facebook/ Joanna Jędrzejczyk

Była mistrzyni UFC Joanna Jędrzejczyk wystąpi w jednym z najbliższych programów TVP. Na Polkę, która ogłosiła informację w mediach społecznościowych wylała się fala hejtu.

Telewizja Polska w dzisiejszych czasach w naszym kraju wzbudza skrajne emocje. Problem niestety przechodzi także na osoby, niezwiązane bezpośrednio z TVP, w tym między innymi na Joannę Jędrzejczyk.

Polka na Facebooku i na Instagramie ogłosiła, że będzie jurorką w jednym z najbliższych programów TVP. Po udostępnieniu tej informacji pod wiadomością wylała się na nią fala hejtu, z którym próbowali walczyć inni internauci produkując wzajemne wyzwiska.

Jędrzejczyk wpisy usunęła.

Joanna Jędrzejczyk wystąpi w programie TVP. Na byłą mistrzynię UFC wylała się fala hejtu

Później skomentowała swoją decyzję o usunięciu wpisów publikując wyjaśnienie na swoim Instastories. Jędrzejczyk potwierdziła, że chciała zapobiec wzajemnych wyzwisk między fanami:

“Kochani, ostatni post wzbudził masę kontrowersji. Opanujmy się. Nie wyzywajcie się nawzajem na moich socialach, bo tego nie lubię. Przez skrajność wszystkich posty zostały usunięte, gdyż daleka jestem od skrajności i nienawiści.

Nie usunęłam ich dlatego, że wylewa się na mnie fala hejtu, którego ja nie widzę i spływa to po mnie. Nie ciśnijcie sobie. Najbardziej mi szkoda was, bo obrzucacie się epitetami. Niepotrzebne są nam jeszcze większe podziały w kraju, tylko miłość, życzliwość i większe zrozumienie.” – powiedziała Joanna Jędrzejczyk (transkrypcja za Onet.pl).

A Wy jak do tego podchodzicie? To jest według Was jakiś problem, że Joanna Jędrzejczyk (niezwiązana z TVP) weźmie udział w jednym z programów tej stacji telewizyjnej?

Zobacz także:

Ile Lil Masti chciała za walkę w FAME MMA? “Przyjęliśmy to jako odmowę i podziękowaliśmy za spotkanie”

Ile Lil Masti chciała za kolejną walkę w FAME MMA? Jeden z właścicieli poznańskiej organizacji Krzysztof Rozpara w rozmowie z Onetem przybliżył sprawę na tyle, na ile mógł sobie na to pozwolić.

Wzruszające przywitanie Gilberta Burnsa na lotnisku. Dzieci witają niedoszłego mistrza

W sieci można zobaczyć wzruszające przywitanie Gilberta Burnsa na lotnisku po minionej gali UFC 258. Brazylijczyk w walce wieczoru przegrał z mistrzem wagi półśredniej Kamaru Usmanem przez TKO w trzeciej rundzie.