MMA PLFAME MMAIle Lil Masti chciała za walkę w FAME MMA? “Przyjęliśmy to jako odmowę i podziękowaliśmy za spotkanie”

Ile Lil Masti chciała za walkę w FAME MMA? “Przyjęliśmy to jako odmowę i podziękowaliśmy za spotkanie”

Foto: Wojtek Gola

Ile Lil Masti chciała za kolejną walkę w FAME MMA? Jeden z właścicieli poznańskiej organizacji Krzysztof Rozpara w rozmowie z Onetem przybliżył sprawę na tyle, na ile mógł sobie na to pozwolić.

Przypominamy, że Lil Masti, czyli Aniela Bogusz i FAME MMA mają ze sobą konflikt medialny. Masti jest mistrzynią FAME MMA, której odebrano pas mistrzowski przez bierność i brak obrony mistrzowskiego pasa.

O ten ma zmierzyć się Marta Linkiewicz ze zwyciężczynią walki Zusje vs Kamila Wybrańczyk.

Co zatem z Lil Masti?

Ile Lil Masti chciała za walkę w FAME MMA? “Przyjęliśmy to jako odmowę i podziękowaliśmy za spotkanie”

Aniela Bogusz oficjalnie zatem została pozbawiona pasa mistrzowskiego i nie jest już zawodniczką FAME MMA. Lil Masti szuka teraz zainteresowania wśród innych polskich organizacji mieszanych sztuk walki.

Krzysztof Rozpara natomiast zdradził, jaką kwotę zażądała Lil Masti za swój kolejny występ w klatce FAME MMA.

Oto, co powiedział w rozmowie z Onetem:

Zachowaliśmy stałość wynagrodzenia, pomimo, iż aktualnie wpływ są niższe, gdyż z powodu COVID-19, wydarzenia organizowane są bez udziału publiczności – czyli jesteśmy pozbawieni wpływu z biletów, które stanowiły ok. 20-25 proc. całkowitego przychodu. Powtórzę więc, nie zaniżyliśmy wynagrodzenia, tylko zmieniliśmy model rozliczeniowy.

Kontroferta ze strony Lil Masti wynosiła 200 proc. (!) poprzedniego wynagrodzenia w formie podstawowej, co było dla nas nie do przyjęcia. Na spotkaniu, Aniela wyraźnie zaznaczyła, że poniżej tej kwoty, cytuje “nie mamy o czym rozmawiać”. Oczywiście przyjęliśmy to jako odmowę, podziękowaliśmy za spotkanie.”

Zobacz także:

Wzruszające przywitanie Gilberta Burnsa na lotnisku. Dzieci witają niedoszłego mistrza

W sieci można zobaczyć wzruszające przywitanie Gilberta Burnsa na lotnisku po minionej gali UFC 258. Brazylijczyk w walce wieczoru przegrał z mistrzem wagi półśredniej Kamaru Usmanem przez TKO w trzeciej rundzie.

Oficjalny zwiastun gali UFC 259. 3 pojedynki o pas, Błachowicz w walce wieczoru

Historyczna gala UFC 259 już za trzy tygodnie. Po raz pierwszy Polak wystąpi w walce wieczoru numerowanej gali UFC. Właśnie pojawił się oficjalny zwiastun tego wydarzenia.

Kamaru Usman broni pas w kapitalnym stylu! Widzieliście?

Kamaru Usman obronił pas kategorii półśredniej UFC. Nigeryjczyk tym razem znokautował Gilberta Burnsa.