MMA PLNajnowszeJoanna JędrzejczykJoanna Jędrzejczyk wróci do klatki UFC? Polka ciężko znosi przejście na emeryturę!

Joanna Jędrzejczyk wróci do klatki UFC? Polka ciężko znosi przejście na emeryturę!

Joanna Jędrzejczyk skusi się jeszcze na powrót do największej organizacji na świecie. Takie pytania padają często. Polka w jednej ze swoich ostatnich wypowiedzi nie ukrywa, że ciężko znosi przejście na emeryturę sportową.

Jędrzejczyk

W ostatnim czasie Asia również często jest pytana o potencjalną walkę w freakowej organizacji. Była mistrzyni UFC w wadze słomkowej zapewniła, że nie ma takiej opcji i nie zawalczy nawet za dwa miliony złotych.

Jedyną opcję jaką Joanna widzi to potencjalna współpraca, o której mówiła Jędrzejczyk w rozmowie z Kanałem Sportowym.

Mamy bardzo wiele tych organizacji, już niektóre są bardzo skrajne i bardzo patologiczne. FAME jako jedna z tych organizacji freakowych naprawdę próbuje dodawać sportowej nuty. Chociażby Borys Mańkowski, Parke i inni zawodnicy. Ja mam nadzieje, że to wszystko będzie się skłaniać ku sportowym aspektom. Nie wykluczam, że chciałabym być…. może nie, że chciałabym być częścią tego, ale jeżeli będzie aspekt sportowy i będzie jeszcze bardziej uwidaczniany oraz propagowany – ja się chętnie w to włączę, bo mi zależy na dobru MMA   

Jędrzejczyk wróci jeszcze do klatki?

Joanna Jędrzejczyk w rozmowie z Eurosport wyznała, że brakuje jej rywalizacji w klatce. Polka tym samym ciężko znosi przejście na sportową emeryturę.

Do tej pełni szczęścia czegoś mi jednak brakuje. 20 lat treningów, za chwilę 21, tak wyglądała moja codzienność – harówka, emocje, wzruszenia. Cholera jasna, to jest naprawdę trudne, tak żyć bez tego. Żeby zakończyć temat. Od przyjaciela usłyszałam niedawno, że mam prawo do zmiany zdania. I to jest, kurde, prawda. Na dziś odpowiedź brzmi ”nie wracam”, ale mam prawo do tego, żeby jutro rano powiedzieć, że zdanie zmieniłam.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis