MMA PLJan BłachowiczJoanna Jędrzejczyk o walce Błachowicza: Uwielbiam Adesanyę, ale…

Joanna Jędrzejczyk o walce Błachowicza: Uwielbiam Adesanyę, ale…

Joanna Jędrzejczyk wypowiedziała się o najbliższej walce Jana Błachowicza. Polak już 6 marca na gali UFC 259 skrzyżuje rękawice z niepokonanym mistrzem wagi średniej Israelem Adesanyą. Będzie to pojedynek dwóch mistrzów, którego stawką będzie pas dywizji półciężkiej.

Joanna Jędrzejczyk o walce Błachowicz
Foto: Screen

Polka udzieliła wywiadu South China Morning Post, gdzie wzięła pod lupę nadchodzącą konfrontację z udziałem Jana Błachowicza. Ma ona w niej swojego faworyta.

Joanna Jędrzejczyk o walce Błachowicza: Uwielbiam Adesanyę, ale…

Jędrzejczyk nie ukrywa, że jest fanką Israela Adesanyi, ale w konfrontacji z Janem Błachowiczem, Nigeryjczyk może zderzyć się ze ścianą. Ścianą o nazwie “Legendarna Polska Siła”:

“To będzie bardzo interesujący pojedynek. Jan ma swoją siłę, ma swoje kopnięcia na wątrobę, ale Israel Adesanya jest tak elastyczny, tak nieprzewidywalny…

Uwielbiam Adesanyą. Kocham oglądać jego walki, ale…

Jan Błachowicz jest w gazie, palił się do walki z Reyesem. Widziałam to. Znam Jana od 15 lat i przed tamtą walką zadzwoniłam do niego i wyczułam różnicę. To był właściwy czas, właściwe miejsce. Czuję, że Jan jest po prostu silniejszy fizycznie i – co nawet ważniejsze – psychicznie. Tego już nie można zatrzymać.”

Zobacz także:

UFC 257: Dana White opublikował fenomenalną zapowiedź walki Poirier vs McGregor 2 [WIDEO]

Do mocnego rozpoczęcia roku 2021 zostało mniej niż trzy tygodnie. Amerykański gigant jako pierwszą numerowaną galę przyszykował dla kibiców UFC 257, na której dojdzie do rewanżu między Dustinem Poirierem a Conorem McGregorem.

Poważne problemy Różala! Istniało ryzyko nowotworu!

W ostatnich dniach pisaliśmy o poważnych problemach zdrowotnych, z którymi Marcin Różalski borykał się przed pojedynkiem z Joshem Barnettem. W rozmowie z firmą KRUK’s different, która jest jego sponsorem, Różal opowiedział o schorzeniach jakie trapiły go w ostatnich miesiącach. Jednak z postawionych diagnoz była początkowo przerażająca.

Mistrz FEN odkryciem roku w nordyckim MMA! Wcześniej wyróżniono Khamzata Chimaeva

Mistrz FEN odkryciem roku w nordyckim MMA! Chodzi o postać Jonasa Magarda, który z przytupem zadebiutował w organizacji Pawła Jóźwiaka i od razu zdobył pas mistrzowski wagi koguciej.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis