MMA PLArchiwumMarcin RóżalskiPoważne problemy Różala! Istniało ryzyko nowotworu!

Poważne problemy Różala! Istniało ryzyko nowotworu!

W ostatnich dniach pisaliśmy o poważnych problemach zdrowotnych, z którymi Marcin Różalski borykał się przed pojedynkiem z Joshem Barnettem. W rozmowie z firmą KRUK’s different, która jest jego sponsorem, Różal opowiedział o schorzeniach jakie trapiły go w ostatnich miesiącach. Jednak z postawionych diagnoz była początkowo przerażająca.

Różal Sarara
Foto: Tomasz Sarara

Doprowadziłem swoje ciało do stanu patologii

Ja się zapętliłem, doprowadziłem swoje ciało i swój organizm do stanu patologii. Można powiedzieć, że się ślizgnąłem. Raz się ślizgnąłem od raka, miałem 90% podejrzenie raka jelita grubego. Na szczęście nie mam raka jelita grubego, ale mam bardzo poniszczone jelita. 

Marcin Różalski przyznał, diagnozy jakie mu stawiany traktuje bardzo poważnie. Podejrzenia poważnych schorzeń jakie mieli lekarze uważa za ostrzeżenie i sygnał, aby przyłożyć większą wagę do dbania o swój organizm.

Miałem niedrożne jelito, miałem straszny zanik hemoglobiny, wewnętrzne krwawienie, bardzo niski poziom żelaza przez co miałem niedokrwienie i bardzo duże podejrzenie udaru mózgu. Udało mi się ślizgnąć od tego i od tego i myślę, że dostałem żółtą kartkę. Idę dalej w to wszystko ale pomijając błędy, które robiłem. Jest sygnał, nie będę go bagatelizował.

Powrót Różala

Czy fani Marcina Różalskiego mogą jeszcze liczyć na jego powrót do klatki? Jak przyznał sam zawodnik, wszystko zależy od stanu w jakim będzie się znajdowało ciało.

W tym momencie ci powiem, że jak doprowadzę swoje ciało do normalnej funkcjonalności, i o ile będę mógł obronną ręką z tego wyjść to normalne, że wchodzę w to i będę dalej to robił.

W podobnym tonie wypowiadał się ostatnio menadżer Różala – Artur Ostaszewski. W rozmowie z portalem InTheCage przyznał, że były mistrz KSW wraca powoli do pełni sprawności i prawdopodobnie będziemy jeszcze mieli okazje zobaczyć go w bardzo dobrej dyspozycji.

Teraz już wychodzi na dobre, wraca do siebie, normalnie już funkcjonuje, normalnie śpi, wraca mu waga. Myślę że jeszcze będzie okazja zobaczyć Marcina w pełni formy.

Zobacz także:

Jon Jones kpi z wagi półciężkiej! Widzieliście ten wpis?

Jon Jones w mediach społecznościowych postanowił zakpić z kategorii półciężkiej. ”Bones” zamierza już niedługo podbić wagę królewską

Tyson chce rewanżu z Kubiszynem! Co wy na to?

Krystian Kuźma ma nadzieje, że w niedalekiej przyszłości dojdzie do jego rewanżu z Mateuszem Kubiszynem. ”Tyson” podkreśla, że jest to dla niego sprawa honoru

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis