MMA PLNajnowszeONE ChampionshipJoanna Jędrzejczyk chwali i składa gratulacje Kierczyńskiej! Polka zbiera mnóstwo pochwał!

Joanna Jędrzejczyk chwali i składa gratulacje Kierczyńskiej! Polka zbiera mnóstwo pochwał!

Martyna Kierczyńska jest pierwszą naszą reprezentantką, która w formule boksu tajskiego zadebiutowała w prestiżowej organizacji One Championship. Polka co warto zaznaczyć walczyła w legendarnym Lumpinee Boxing Stadium. Martyna po walce zbiera mnóstwo pochwał i gratulacji. Już przed walką Joanna Jędrzejczyk komentowała i wspierała naszą reprezentantkę. Tuż po pojedynku legenda UFC pochwaliła i złożyła gratulacje rodaczce.

Kierczyńska

Martyna po jakże efektownym zwycięstwie zgarnęła dodatkowy bonus w wysokości 50 tysięcy dolarów.

Kierczyńska przyjęła walkę w zastępstwie, lecz warto zaznaczyć, że była w treningu i w formie, bowiem przygotowywała się do innego pojedynku. Martyna zmierzyła się z zawodniczką publiczności – Nat ”Wondergirl” Jaroonsak, dla której była to już siódma walka w One Championship. Tajka walczyła w różnych formułach.

Joanna Jędrzejczyk składa gratulacje!

Martyna Kierczyńska po swoim kapitalnym debiucie w One Championship zebrała mnóstwo gratulacji i pochwał.

Już przed walką komentarze wsparcia wysłała jej była mistrzyni UFC – Joanna Jędrzejczyk. Tuż po walce legenda żeńskiego MMA pochwaliła Martynę i złożyła jej gratulacje.

Gratulacje! Polska Moc

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis