MMA PLClout MMAJest zastępstwo za ”Scarface’a”! Pudzianowski zawalczy ze znanym piłkarzem!

Jest zastępstwo za ”Scarface’a”! Pudzianowski zawalczy ze znanym piłkarzem!

Już w sobotę odbędzie się pierwsza edycja Clout MMA. Dominik Pudzianowski pozostaje w karcie i tym samym stoczy swoją pierwszą walkę w frekowej organizacji. Wiemy kto zastąpi Pawła Bombę i zmierzy się z bratem Mariusza Pudzianowskiego.

Pudzian

To już trzeci Pudzianowski, który spróbował swoich sił w sportach walki. Jako pierwszy Mariusz Pudzianowski, który bezwzględnie udowodnił, że jest pełnoprawnym zawodnikiem MMA. Był też Krystian Pudzianowski, który stoczył walki w freakowych organizacjach oraz sportowej – Fight Exclusive Night.

Dominik Pudzianowski swoją pierwszą walkę stoczył na gali WOTORE 7 w Katowicach. Walka zakończyła się w pierwszej rundzie efektownym zwycięstwem Pudzianowskiego, który odprawił z kwitkiem – Tomasza Obcowskiego.

Znamy nowego rywala Pudzianowskiego!

Oficjalnie Błażej Augustyn zastąpi Pawła Bombę i już w sobotę na gali Clout MMA 1 zmierzy się z Dominikiem Pudzianowskim.

Dlaczego w sobotę nie zobaczymy Bomby? Sąd Okręgowy w Elblągu zarządził doprowadzenie ”Scarface” do zakładu karnego i jednocześnie wystawił za nim list gończy.

35-latek to polski piłkarz występujący na pozycji obrońcy. Augustyn w latach 2019-2010 był młodzieżowym reprezentantem Polski. Augustyn grał w takich klubach jak Śląsk Wrocław, UKS SMS Łódź czy Bolton Wanderers FC. Warto zaznaczyć, że Błażej może pochwalić się świetnymi warunkami fizycznymi, bowiem mierzy 191 cm wzrostu.

Przypomnijmy jeden z wpisów Augustyna z przeszłości…

Jak tak na to patrzę to fame mma powinna być zablokowane przez ministerstwo…A patrząc na Don Kasjo to ktoś taki jak Ja powinien go dojechać…

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis