MMA PLArchiwumClout MMAJest nagranie zza kulis walki Załęcki-Omielańczuk! Jedno wielkie zamieszanie

Jest nagranie zza kulis walki Załęcki-Omielańczuk! Jedno wielkie zamieszanie

Na kanale Clout MMA pojawił się vlog z sobotniego wydarzenie w Płocku. W main evencie doszło do wyczekiwanej walki Denisa Załęckiego z Danielem Omielańczukiem. Nie brakowało kontrowersji. Kamera pojawiła się w klatce, gdzie zarejestrowała zachowanie ”Bad Boya”, który nie zgadzał się, aby kontynuować walkę w MMA. 

Załęcki

Na sam koniec gali zobaczyliśmy niespodziewany extra fight, w którym swój debiut zaliczyła Gosia Magical. W drugiej rundzie zakończyła się jej walka z byłą dziewczyną syna – ”Nikitą”.

Wracając do walki Załęcki-Omielańczuk. Od samego początku było powiedziane, że w przypadku paru faulów ”Bad Boya” formuła walki zmienia się na MMA. Daniel dopuścił się również faulów, bowiem był poniesiony emocjami. Załęcki kopnął, wszedł w nogi, ciągle lądował na ziemi, a dodatkowo uderzył Daniela, który ruszył w jego stronę. Tym samym bez zaskoczenia zdecydowano o zmianie formuły. Załęcki nie zamierzał się na to zgodzić. Ostatecznie Daniel Omielańczuk wygrał po dyskwalifikacji rywala.

Jest nagranie!

Na kanale Clout MMA pojawił się vlog z drugiej edycji w Płocku. Kamera pojawiła się w klatce podczas walki Daniel Omielańczuka z Denisem Załęckim. ”Bad Boy” nie zamierzał się zgodzić na kontynuowanie walki w MMA. Poza klatką również nie brakowało zamieszania. 

Sami zobaczcie całe zamieszanie:

Załęcki tuż po walce zapewnił, że zgadza się z werdyktem i będzie składał protest.

Co się stało? Gość uderza w parterze, został odjęte jeden, lub dwa punkty. Ja już z wk**** kopnąłem go – za to przepraszam, ale zrobiłem to specjalnie, bo mnie już drugi raz mnie sfaulował. Mówię ”też nie będę dłużny”, więc się odwdzięczyłem. Zrobili mi drugi faul, że się przewróciłem, a gość mnie uderzył w parterze raz i drugi i później chciał trzeci. No to jak mnie chciał kopnąć, to ja mówię ”co jest ku****” i zrobiłem tak nogą, żeby się ode mnie odsunął. Zrobili to jako dyskwalifikacje i chcieli przejść do MMA. Ja powiedziałem, że została minuta – nie będziecie mnie wypi*****  bo wiecie, że jest 2-1 w punktach (…) Sędziowie zrobili to pod niego. Składam protest.           

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis