MMA PLNajnowszeFFFCo za forma DJ Decksa! Bije w tarcze jak zawodowiec![WIDEO]

Co za forma DJ Decksa! Bije w tarcze jak zawodowiec![WIDEO]

Choć walka nie ogłoszona to Dariusz Działek pozostaje w formie. Możemy to zobaczyć w migawce z jego treningu w Ankosie Poznań. Legenda hip-hopu w Polsce może pochwalić się dobrą szybkością na tarczach.

DJ Decks

Trzeba przyznać, że fani i kibice z niecierpliwością czekają na następny start ”DJ Decksa”. Jak może być inaczej jeśli w pierwszym pojedynku zobaczyliśmy tak świetną dyspozycję. Trzeba dodać, że Dariusz zawsze prowadził sportowy tryb życia. Mistrz Polski w taekwondo, czarny pas, przygoda w rugby,  Triathlony, a teraz przygoda w mieszanych sztukach walki.

Ale szybkość. DJ Decks jeszcze zaskoczy!

Dariusz Działek (1-0) do swojego debiutu zawodowego przygotowywał się w uznanym klubie Ankos Poznań pod skrzydłami Andrzeja Kościelskiego. ”DJ Decks” nie ma jeszcze oficjalnie ogłoszonej następnej walki, ale pozostaje w formie. Sami zobaczcie.

https://www.instagram.com/p/CDRp03NFtDs/

Do pierwszej walki doszło pod koniec grudnia, gdy na Free Fight Federation 2 pokazał się z kapitalnej strony. 43-latek potrzebował zaledwie minuty i 49-sekund, aby w Zielonej Górze efektownie odprawić również debiutującego Tomasz Słodkiewicza. Już na początku niewiele brakowało, aby błyskawicznie odprawił kulturystę, który ostatecznie przetrwał pierwsze szarże. Co się odwlecze, to nie uciecze. Reprezentant Ankosu chwycił za głowę szukając gilotyny, próbował też kopnięcia kakato (opadające kopnięcie), a na koniec następnymi kolanami odprawił rywala z kwitkiem.

Zobacz także:

Cały wytatuowany Włoch robi wrażenie! Będzie z niego mocny bokser?

Alessio Lorusso obronił pas Mistrza Włoch w kategorii super koguciej

Kuzyn Khabiba robi wrażenie! Podzieli losy mistrza UFC?

To był szybki i efektowny występ. Usman Nurmagomedov zdemolował rywala

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis