MMA PLKhabib NurmagomedovKuzyn Khabiba triumfuje. Zdemolował byłego mistrza TFL! [WIDEO]

Kuzyn Khabiba triumfuje. Zdemolował byłego mistrza TFL! [WIDEO]

Usman Nurmagomedov (10-0) idzie w ślady wielkiego kuzyna Khabiba Nurmagomedova (28-0)! Dagestańczyk w piątek wystąpił na gali UAE Warriors 12 w Abu Dhabi. Nurmagomedov pojawił się wysoko w karcie, a jego walka z Jerry Kvarnstromem (15-15) była deserem przed najważniejszymi walkami o pasy organizacji.

W walce wieczoru pas kategorii lekkiej zdobył Bruno Azeredo (14-9), który w drugiej odsłonie (anakondą) poddał Mike Santiago (22-14), który jeszcze nie tak dawno próbował swoich sił w największej lidze na świecie. W efektownym stylu tytuł wagi piórkowej zyskał Do Gyeom Lee (8-3) kolanami już w pierwszej rundzie skradł zero z rekordu Alexandru Chitorana (4-1).

View this post on Instagram

💥 And Still! @Do_Gyeom_lee

A post shared by UAE Warriors (@uae_warriors) on

Umar Nurmagomedov to duży talent!

Umar Nurmagomedov (10-0) to następny duży talent wśród rodziny Dagestańczyków. Swój nieprzypadkowy rekord potwierdził tym razem w Abu Dhabi. Umar już w pierwszej odsłonie zastopował Jerry Kvarnstroma (15-15), którego dobrze znamy w naszym kraju. Zawodnik z Finlandii szybko przegrywał na Babilon MMA, ale też zaskakiwał w organizacji TFL. W ostatniej walce w Polsce pas stracił w starciu z Marcinem Skrzekiem.

Umar Nurmagomedov w zawodowej karierze tylko raz stawał do decyzji sędziów. Reszta pojedynków kończyła się jego efektownymi zwycięstwami poprzez uderzenia jak i poddania. Dla Nurmagomedova była to już druga walka w tym roku oraz druga dla wspomnianej organizacji UAE Warriors.

Zobacz także:

Karygodne zachowanie! Jak wy to oceniacie?

Na gali w Abu Dhabi doszło do kontrowersyjnej sytuacji. Przeciągnięte poddanie i szarpaniny z sędzią