MMA PLNajnowszeDJ DecksDJ Decks stawia warunek! Nie będzie bił się na jednej gali z Najmanem!

DJ Decks stawia warunek! Nie będzie bił się na jednej gali z Najmanem!

Dariusz Działek czeka na drugi pojedynek zawodowy. Popularny DJ pozostaje w treningu, a kibice z niecierpliwością oczekują jego walki. Dariusz postawił warunek jeśli ma pojawić się na następnym evencie Free Fight Federation.

Decks

”DJ Decks” do swoich startów przygotowuje się w uznanym Ankosie Poznań. Już pierwszy pojedynek 44-latka zrobił duże wrażenie. Działek pozostaje w dobrej formie fizycznej. Sami zobaczcie.

https://www.instagram.com/p/CHLxOdsl4Jm/

DJ Decks stawia warunek!

Dariusz Działek jest otwarty na drugi pojedynek w mieszanych sztukach walki, lecz jest jedno ”ale”. Działek nie zamierza bić się na jednej gali z Marcinem Najmanem o czym wspomniał w mediach społecznościowych.

#niewalczetamgdzienajman
@damian_kostrzewa_@rescikdixon37
@fff_mma

Przypomnijmy, że Marcin Najman po ostatniej awanturze wspomniał o propozycjach z największych organizacji w naszym kraju. Wiele osób pomyślało o FFF, która jest drugą organizacją zajmującą się freak fightami w Polsce. Problem polega na tym, że koronawirus pokrzyżował mocno plany. Ostatnie wydarzenie Free Fight Federation odbyło się w grudniu poprzedniego roku i do dziś nie mamy konkretnych informacji co do następnej gali.

Do pierwszej walki ”DJ Decksa” doszło pod koniec grudnia na Free Fight Federation 2, gdzie pokazał się z kapitalnej strony. 43-latek potrzebował zaledwie minuty i 49-sekund, aby w Zielonej Górze efektownie odprawić również debiutującego Tomasz Słodkiewicza.

Już na początku niewiele brakowało, aby błyskawicznie odprawił kulturystę, który ostatecznie przetrwał pierwsze szarże. Co się odwlecze, to nie uciecze. Reprezentant Ankosu chwycił za głowę szukając gilotyny, próbował też kopnięcia kakato (opadające kopnięcie), a na koniec następnymi kolanami odprawił rywala z kwitkiem.

Zobacz także:

Mamy chętną do walki z narzeczoną Szpilki! Zaskoczeni?

Niewykluczone, że niebawem swój debiut odnotuje Kamila Wybrańczyk. Już w tym momencie pojawiła się pierwsza chętna do walki z narzeczoną Artura Szpilki

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis