MMA PLNajnowszeDJ DecksDJ Decks w świetnej formie! Doczekamy się drugiej walki? [WIDEO]

DJ Decks w świetnej formie! Doczekamy się drugiej walki? [WIDEO]

Dariusz Działek (1-0) zaprezentował się kapitalnej strony w swoim zawodowym debiucie. Z niecierpliwością kibice czekają na drugi start. ”DJ Decks” pozostaje w formie.

Decks

Przypomnijmy, że na najbliższej gali FAME MMA 8 zobaczymy starcia, w których wystąpią znane persony ze sceny polskiego hip-hopu. Mowa tutaj chociażby o walce Filipa ”Filipka” Marcinka z debiutującym Michałem ”Sobotą” Sobolewskim. Ponadto do rywalizacji w klatce wraca Gabriel ”Arab” Al-Sulwi.

Czekacie na drugą walkę ”DJ Decksa”?!

Dariusz Działek pozostaje w formie! ”DJ Decks” szlifuje swoje umiejętności w jednym z najlepszych klubów w Polsce. Mowa tutaj o Ankosie Poznań, w którym Działek przygotowywał się również do pierwszej walki w MMA. Zobaczcie jak Decks wygląda na tarczy.

https://www.instagram.com/p/CHLxOdsl4Jm/

Dariusz zawsze prowadził sportowy tryb życia. Mistrz Polski w taekwondo, rugby, triathlony, a teraz przygoda w mieszanych sztukach walki.

Dariusz Działek podkreśla, że nie aspiruje do walk w czołowych organizacjach w naszym kraju. ”DJ Decks” przekonuje, że są to organizacje dla profesjonalnych zawodników.

Wiesz co jeśli się przygotowuje to mocniej trenować już się nie da w moim wieku. Czy bym przyjął? Z jednej strony byłoby to marzenie każdego, a z drugiej strony nie raz powtarzałem, że prawdziwe organizacje dla prawdziwych fighterów. Są FFF inne organizacje, gdzie można się sprawdzać, więc to też by się trochę kłóciło z tym co mówiłem. Nie wiem, nie mówię nie, nie mówię tak, ale raczej wolałbym zostać przy FFF.  

Do debiutu popularnego ”DJ Decksa” doszło pod koniec grudnia poprzedniego roku. 43-latek w Zielonej Górze szybko uporał się z debiutującym kulturystą – Tomaszem Słodkiewiczem. Działek zaprezentował się z tak dobrej strony, że szybko zyskał bardzo duże uznanie kibiców, ale i również zawodników. Marcin Wrzosek wspominał, że dla niego zestawienie DJ Decks vs Erko Jun nie byłoby wcale złym pomysłem.

Zobacz także:

Błachowicz komentuje zwycięstwo Teixeiry! To będzie następny pretendent?

Glover Teixeira ponownie zaskoczył. Nasz mistrz Jan Błachowicz skomentował występ Brazylijczyka w mediach społecznościowych

Naruszczka typuje walkę Don Kasjo-Najman! Zaskoczeni?

Marcin Naruszczka doświadczony zawodnik MMA został zapytany o walkę Don Kasjo z Najmanem. Naruszczka jest pewny co do tego, kto wygra

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis