To najmocniejsze słowa Damiana Janikowskiego przed KSW 43: Yannick, będziesz kur*a duszony wieśniaku

To zdecydowanie najmocniejsze wideo i najostrzejsze słowa wypowiedziane przez Damiana Janikowskiego (2-0) przed sobotnią walką z Yannickiem Bahatim (8-3), do której dojdzie na gali KSW 43 we Wrocławiu. 

Polak opublikował w mediach społecznościowych wideo, w którym zaatakował swojego najbliższego rywala, odnosząc się do aktywności Brytyjczyka w Internecie i mediach, gdzie licznie prowokował Janikowskiego (m.in TUTAJ).

„Tej, Yannick, kurwa! Przesadzasz troszeczkę, co? W tym internecie i w mediach. Przede wszystkim odniosę się do tego, że jesteś wielkim obsrańcem. Właśnie krzycząc i wypowiadając takie historie, że ty mnie zniszczysz, że zrobisz to.

Kim ty w ogóle jesteś? Co ty w sporcie osiągnąłeś? Pisałeś w gazecie, że chcesz do UFC trafić? Że to jest twoje marzenie? Jak ty wyglądasz jak kupa, wielki wieloryb! Chude nogi masz jak bocian. Mówisz, że jestem brzydki? Popatrz na siebie! Wyglądasz jak asfalt. Jesteś brzydszy niż ja.

To po pierwsze. Po drugie i po trzecie: co osiągnąłeś w sporcie, że możesz mi tak ciupać, że możesz mi tak jechać? Wszystko fajnie elegancko, robi się miło, ale troszeczkę przeginasz.

Widzieliśmy się na media treningu, to jak mi spojrzałeś w oczy za pięćdziesiątym razem, kiedy mnie mijałeś, to nie wiedziałeś, czy powiedzieć mi cześć, czy powiedzieć do widzenia, czy nie wiadomo co. Później próbowałeś tam mówić, że jakiś niski jestem, czy jakiś mały jestem. Żarty się skończyły, Black Mambo. Będziesz duszony, kurwa wieśniaku.”

Pełne wideo z wypowiedzą Janikowskiego poniżej (oryginał został usunięty z mediów społecznościowych):

https://www.youtube.com/watch?time_continue=72&v=51qGx-HH0Wo