MMA PLNajnowszeDamian JanikowskiJanikowski o najbliższej walce Kubiszyna! Jest chętny na starcie z Dawidem Załęckim!

Janikowski o najbliższej walce Kubiszyna! Jest chętny na starcie z Dawidem Załęckim!

Damian Janikowski postanowił wypowiedzieć się na temat najbliżej walki “Don Diego”. Wspomniał też, że jest chętny zawalczyć z jego rywalem.

Janikowski

18 marca w Katowicach odbędzie się gala High League 6. W jednym z najciekawszych pojedynków Mateusz Kubiszyn zmierzy się z Dawidem Załęckim. Walka odbędzie się w formule K-1 w małych rękawicach. “Don Diego” w organizacji High League stoczył dwa pojedynki. W pierwszym pokonał Denisa Załęckiego, a w drugim przegrał na punkty z Damianem Janikowskim.

Dawid Załęcki w organizacji High League stoczył dwie walki. Wszystkie odbyły się w kickboxingu. Pokonał tam Alana Kwiecińskiego oraz Vaso Bakocevicia.

Janikowski na temat najbliższej walki “Don Diego”!

Zaraz po ogłoszeniu walki “Don Diego” kontra “Crazy” – Janikowski postanowił wypowiedzieć się na jej temat.

Spoko, łatwa walka. Tylko, że w małych rękawicach bardziej boli – napisał Janikowski.

Jeden z internautów zaproponował by Janikowski zmierzył się z ojcem Denisa w formule K1, po czym dostał szybką odpowiedź:

Bez problemu

Zobacz także:

Polak zawalczy w prestiżowej organizacji w Abu Zabi! Widzieliście?

Daniel Kolasiński zawalczy na gali UAE Warriors 36. Jego rywalem będzie Francuz – Mikail Bayram. Walka ta odbędzie się 25 lutego na gali UAE Warriors w Abu Zabi.

Daro Lew nie boi się większych od siebie. Chce “wyjaśnić” Roberta Burneikę! Co wy na to?

Jeden z najsympatyczniejszych freak fighterów w kraju – Daro Lew nie boi się większych od siebie. Zawodnik FAME MMA czy High League wyzwał do walki… Hardkorowego Koksa, czyli Roberta Burneikę!

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis