MMA PLNajnowszeDawid ZałęckiDawid Załęcki szokuje – „nie miałbym problemu z tym, żeby wyjść i dać w mordę synowi”

Dawid Załęcki szokuje – „nie miałbym problemu z tym, żeby wyjść i dać w mordę synowi”

Dawid Załęcki zabrał głos nt. potencjalnej walki ze swoim synem.

Załęcki walka z synem
Foto: Instagram

Za niespełna trzy tygodnie, tj. 8 czerwca 2024 roku, Denis Załęcki stoczy swój kolejny pojedynek. „Bad Boy” wystąpi na CLOUT MMA 5, gdzie zmierzy się z Amadeuszem „Ferrarim” Roślikiem.

To nie koniec atrakcji. Kibice w katowickim Spodku zobaczą jeszcze między innymi AJ CHALLENGE, pierwszą w historii walkę w samochodzie czy debiut Jakuba Rzeźniczaka.

Dawid Załęcki, ojciec Denisa, udzielił ostatnio wywiadu dla Elite Mentality, w którym został zapytany o walkę z „Bad Boyem”. Jego odpowiedź Was zaskoczy!

„Crazy” stwierdził bowiem, że nie miałby problemu z tym, aby wyjść do walki z własnym potomkiem. Załęcki użył ciekawej metafory, porównując zabawę w piaskownicy ze sparringiem.

Ludzie mogą to źle odebrać… ale tak, nie miałbym problemu z tym, żeby wyjść i dać w mordę synowi tak, żeby go zabolało. Tak samo on nie miałby problemu z tym, żeby dać ojcu w mordę, żeby go zabolało, bo robiliśmy to nieraz na treningach.

Kontynuował:

My to inaczej traktujemy. Dla człowieka, który nie trenuje, nie bije się na co dzień, to może być co złego. Dla nas, to jest normalne. Dla nas, to jest tak, jakbyśmy poszli i się bawili w piaskownicy i se babki robili. To dla nas sparing, to jest w taki sposób.

ZOBACZ TAKŻE: Tak Adrian Bartosiński doznał kontuzji nosa przed galą XTB KSW 94! Jest dramatyczne nagranie!

Walka ojca z synem na pewno wzbudziłaby masę kontrowersji. Pytanie tylko, czy jest federacja, która zorganizuje takie przedsięwzięcie?

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis