MMA PLNajnowszeJan BłachowiczJan Błachowicz skomentował decyzję sędziów w jego walce z Pereirą na UFC 291. Bardzo mocne słowa Polaka!

Jan Błachowicz skomentował decyzję sędziów w jego walce z Pereirą na UFC 291. Bardzo mocne słowa Polaka!

Jan Błachowicz na gorąco skomentował decyzję sędziów w jego walce z Alexem Pereirą na minionej gali UFC 291 w Salt Lake City. Polak walczył z Brazylijczykiem w co-main evencie całego wydarzenia, a starcie to było nieformalnym eliminatorem do walki o pas wagi półciężkiej UFC.

Jan Błachowicz skomentował decyzję sędziów w jego walce z Pereirą na UFC 291

Polak i Brazylijczyk dali kibicom 15-minutowy bój, który w efekcie ocenili sędziowie punktowi. Ci niejednogłośnie wskazali jako zwycięzcę Alexa Pereirę. Jest to o tyle kontrowersyjna decyzja, że większość polskich kibiców widziała wygraną Błachowicza w dwóch rundach.

A wg Was jak powinna wyglądać punktacja tego pojedynku z udziałem Jana Błachowicza na UFC 291?

Jan Błachowicz skomentował decyzję sędziów w jego walce z Pereirą na UFC 291

Sam Błachowicz na krótko po walce umieścił w mediach społecznościowych wpis, w którym skomentował decyzję sędziów punktowych w jego walce z Alexem Pereirą. Jest to krótkie oświadczenie, po którym wielu kibiców będzie czuło zaskoczenie takimi słowami Polaka.

Błachowicz napisał wprost, że w jego mniemaniu okradziono go ze zwycięstwa. Są to bardzo mocne słowa skierowane w stronę sędziów punktowych, którzy niejednogłośnie wskazali w jego walce jako wygranego Alexa Pereirę. Brazylijczyk dzięki tej wygranej zbliżył się od potencjalnej walki o pas mistrzowski wagi półciężkiej UFC:

“Banda złodziej, okradli mnie.
Tak czy siak dziękuję wszystkim za wsparcie.
Wrócę”

🇵🇱 Banda złodziei, okradli mnie.Tak czy siak dziękuję wszystkim za wsparcie.Wrócę 👊🏻🇺🇲 Bunch of thieves, they robbed me.Anyway, thank you all for your support. I'll be back 👊🏻#LegendaryPolishPower

Posted by Jan Blachowicz on Saturday, July 29, 2023

Nie tylko Jan Błachowicz ma takie zdanie na temat decyzji sędziów punktowych w walce z Alexem Pereirą na UFC 291. Podobne zdanie do byłego mistrza wagi półciężkiej ma legenda Federacji KSW, a prywatnie szwagier Błachowicza – Łukasz Juras Jurkowski:

A wg Was jak powinna wyglądać punktacja końcowa pojedynku Alexa Pereiry z Janem Błachowiczem? Czy ktokolwiek z Was widział wygraną Brazylijczyka?

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis